Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

reactorpcsu

Pliki z ciągiem różnych znaków...

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wiem, że jest pełno tematów w związku z tymi plikami, ale obecnie nie wiem jak właściwie wpisać to w googlach, aby mi wyswietliło interesujące mnie informacje i w związku z tym pisze tutaj nowy temat.

 

Obecnie mam dwa pliczki na dysku D i bardzo mnie one denerwują... Chciałbym je usunąc, ale nie mam takiej możliwości, gdyż wyskakuje mi komunikat: "Otrzymaj uprawnienia od SYSTEM w celu wprowadzenia zmian w tym folderze. A pliczki to:

 

1. 44a014523ac7484338ba0d3a9b

2. 8137392c9b1353bd2525

 

Co to były za pliczki? Co w nich jest przechowywane i czy można je jakoś usunąć? Czy są one ważne dla windowsa? Denerwuje mnie ich obecność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma żadnych trwających obecnie aktualizacji systemowych to zwykle takie rzeczy można wywalić - czasami MRT z niewyjaśnionych przyczyn po sobie nie sprząta.

PPM na obiekcie, zabezpieczenia, i tam najpierw przejmujesz cały katalog na własność, potem nadajesz sobie pełne uprawnienia, i dopiero potem go usuwasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze da się przejąć na własność zabezpieczenia,

czasami udaje się w trybie awaryjnym.

jak się i tam nie da wtedy pozostaje jedna jedyna możliwość, ale o tym na priv, autorze.

daj znać jak się nie da usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...