Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

artburger

Czy to legalne

Rekomendowane odpowiedzi

Omyłkowo zakupiem Angielsą wersją Windows 7 Home Premium. Czy jeśli użyję polskiej instalki (ISO, płyty DVD), i kluz zostanie przyjęty, to wszystko jest ok? W pełnii legalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

Klucz przyjął. Tylko teraz tak: Nośnik mam angielski - w razie kontroli musze okazywać nośnik?

Na naklejce jest sentencja Home Premium FOR... czyli z angielska, już nie zaliczam wtopy w razie kontroli w frmie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież do 7ki można dociągnąć legalne spolszczenia z Microsoft'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież do 7ki można dociągnąć legalne spolszczenia z Microsoft'u.

Ale tylko w wersji Ultimate, ja ma angielską Home Premium.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko w wersji Ultimate, ja ma angielską Home Premium.......

 

No dokładnie. Tylko ultimate i enterprise jak dobrze kojarze mają ujęte w licencji, że można wrzucić oficjalne spolszczenie. Jeśli będziesz miał upierdliwą kontrole, to raczej mogą sie przyczepić. Możesz liczyć, że nie zauważą, albo nie będą służbistami ;)

 

EDIT: Kwestia, że jak użyjesz polskiej instalki, to trudno określić czy jest to legalne. Spolszczyć nie można, ale jednak instalujesz polską wersję :D Trudno jednoznacznie określić. Jak trafisz na służbiste to wiadomo, że sie przyczepi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucz przyjął. Tylko teraz tak: Nośnik mam angielski - w razie kontroli musze okazywać nośnik?

Na naklejce jest sentencja Home Premium FOR... czyli z angielska, już nie zaliczam wtopy w razie kontroli w frmie ?

Co dokładnie pisze na tej płytce?

Ma pisać Windows 7 Home Premium SP1 X64 lub x32.

Jeśli pisze Home Premium for czyli pewnie system dedykowany pod jakiegoś producenta a Ty nie jesteś producentem typu Dell,HP czy Lenovo i w razie kontroli możesz mieć kłopoty.

Kupiłeś w okazyjnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dokładnie pisze na tej płytce?

Ma pisać Windows 7 Home Premium SP1 X64 lub x32.

Jeśli pisze Home Premium for czyli pewnie system dedykowany pod jakiegoś producenta a Ty nie jesteś producentem typu Dell,HP czy Lenovo i w razie kontroli możesz mieć kłopoty.

Kupiłeś w okazyjnej cenie?

A gdzie tam: http://www.morele.net/system-operacyjny-microsoft-windows-7-home-premium-sp1-eng-64-bit-oem-gfc-02733-623745/

Kupiłem totalnie legalnie. Stawiam to na komputerze składanym przez siebie.

 

Na naklejce-certyfikacie jest napisane "Windows 7 Home prem lcp for OEM software" A na kopercie "WIN HOME PREM7 SP1 64 BIT EN 1pk DSP LCP"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...