Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kewtron

Nagle komputer zwolnił

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem laptopa Acer aspire seria E, model podam jeśli konieczne, gram w wyłącznie w lola i ostatnio zaczęły sie dziać dziwne rzeczy - otóż miałem ~150 fps na mAx detalach, teraz po kilku miesiącach i zainstalowanym lolu, simsach siostry i the binding of isaac, komputer leci na 60-20 fps na najniższych ustawieniach, mam antywirusa, nic sie nie zmienia, kiedy zresetowalem komputer wszystko było po staremu, lecz potem spadki fpsów wróciły, wiecie co się dzieje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłeś żeby laptop głośniej pracował? Możliwe, że w środku nazbierało się dużo kurzu i bardziej się grzeje niż na początku, co skutkuje obniżeniem wydajności. Mógłbyś też przeczyścić system ze zbędnych śmieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie wiem co mogłoby zamulać, 3 gry ? A jeśli chodzi o kurz to co, do środka sprężonym powietrze, czy jak ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wyłączysz na chwilę antywirusa, to też to się dzieje?

Antywirus skanuje wszystkie pliki i może to on spowalnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor tak nie chce pomocy, że nawet nie raczył podał specyfikacji laptopa, a co dopiero mówić o dostosowaniu tematu do zasad działu: http://forum.pclab.pl/topic/803920-%23-KILKA-REGU%C5%81-TEGO-DZIA%C5%81U-%23-27112014r-%23/

Dlatego wszyscy po 12 dni ZPP za karę i odpowiadanie w temacie łamiącym zasady działu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...