Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Anarch1946

BSOD atikmpag.sys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od ponad tygodnia zupełnie randomowo pojawiają się BSODy.

OS: Windows 7 64bit

Grafika: Radeon 7850

 

STOP: 0X116

atikmpag.sys

 

Reinstalowałem system, instalowałem różne sterowniki karty graficznej (starsze, nowe), milion razy czyściłem rejestr Ccleanerem. Na początku działo się to tylko podczas grania w cokolwiek, po dwóch-trzech minutach grania albo się wieszała sama gra albo wywalało w/w BSODa. Teraz gry działają normalnie, ale BSODy wciąż pojawiają się w kompletnie różnych momentach. Kilka razy też gasił mi się ekran i wywalało komunikat, że sterownik przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność. Ten problem jednak zniknął po reinstalacji systemu, obecny jest świeży, ma 2 dni.

 

Nie wiem czy to soft czy sprzęt się pieprzy.

 

Jeśli potrzebujecie więcej informacji, to proszę pisać bo ja już nie mam pojęcia w czym tkwi problem - podam wszystko co będzie potrzebne, łącznie z numerem buta.

 

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po reinstalacji działa ok.

Nie ma bsod-u, nie ma problemu.

Jak znów pojawi się bsod, daj znać.

 

Jeśli pojawi się podczas grania w grę,

prawdopodonie za wysoka temperatura będzie przyczyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po reinstalacji problem zniknął na 1 dzień. Na drugi znów zaczęły się pojawiać TE SAME BSODy, z ta różnicą, że nie tylko podczas grania (bo gry raz działają dobrze, a raz nie), ale także podczas zwykłej pracy komputera. Raz BSOD wyskoczył tuż po uruchomieniu komputera.

 

Zapomniałem dodać, że przed reinstalacją systemu zrobiłem test Sky Diver w 3d marku, który przeszedł PERFEKCYJNIE. A temperatura grafiki tuż po zakończeniu testu wynosiła 60 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...