Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xede

Padnięta płyta główna? asrock z77 pro3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzięki za zainteresowanie to po 1

 

a teraz opis mojego przpadku

 

Sprawa wygląda tak, że wyłączałem normalnie kompa 0 problemów ze 3 godziny temu

po odpaleniu kompa jakieś 30 minut temu pokazał się tylko ekran startowy po czym się komp zwiesił, obecnie nie działa nic poza włączeniem

włączam rozkręca się grafika słychać, że wszystko pracuje ale brakuje charakterystycznego bip ;) ale może dlatego że nie podłączony

 

napiszę że mój sprzęt znajduje się w podpisie, do tej porty kombinowałem z ramem oraz kartą dzwiękową, przekładałem wyjmowałem itd. nic to nie dało

jutro jak będę miał czas to zrestartuje bios, przerzuce grafikę na integre po restarcie biosu i tutaj kończą się moje możliwości domowe, dopiero w poniedziałek będę w robocie gdzie kolega ma kompa który ma kompatybilne podzespoły na podmiankę :E

 

jakieś pomysły?

 

dodam jeszcze że klawiatura nie dostaje prądu, nie działa w ogóle, restart tylko przyciskiem

 

ok, znalazłem jednak chwilę na restart biosu, zadziałało :E ale po drobnych zminach w biosie typu priorytet dysków, robi się to samo, monitor na pomarańczowo i kaplica

da się jakieś testy porobić spod biosu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobnie .. wysłałem płytę na serwis .. odesłali już bez tego gratisa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz jaki masz bios jak jest nowszy spróbuj zaktualizować jak nie pomoże płyta na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczescie w nieszczesciu okazalo sie ze mi modowany bios od gtx 970 g1 gaming wywalilo, po jakims czasie przeskoczylo na drugi i jest ok ale bios od p.glownej zauktalizowalem od razu a gdybym mial jeszcze gwarancje na p.glowna to bym sie w ogole nie stresowal :)

Sory za brak pl ale pisze z kom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny przypadek podkręcania sprzetu, i postów typu 'komputer nie działa, nie wiem co się stało'...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kolego, podkręcany sprzęt nie był tylko bios modowany pod obniżenie obrotów wentylatorów ale dobrze że wiesz najlepiej :E

nie zdążyłem zdiagnozować wszystkiego wieczorem a często dobrze jest podeprzeć się wiedzą innych, teraz wiem co jest grane więc nie ma stresu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...