Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KaXper12

radeon r9 280 x jakiej firmy i jaki zasilacz ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , decyduje się na kupno radeona r9 280X , i mam pytanie jakiej firmy (ja jestem za Gigabyte ale może są mylę) , i jaki zasilacz by do niej pasował bo aktualnie mam taki : akyga ak-b1-600 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , decyduje się na kupno radeona r9 280X , i mam pytanie jakiej firmy (ja jestem za Gigabyte ale może są mylę) , i jaki zasilacz by do niej pasował bo aktualnie mam taki : akyga ak-b1-600 .

Nie kupuj radeona-lepiej zrobisz kupując kartę Nvidii serii gtx-zakładam ,że masz jakieś 800 ,100 zł-za tą kwotę kupisz gtx 770 z 4 gig ram,

jeśli upierasz się przy Radeonie Asus i EVGA-najlepsze. Co do Gigabite to plastyk na kawałku aluminium-jedyna dobra rzecz to chłodzenie windforce-przy radeonie bardzo Ci się przyda-co do zasilacza ,pozbądź się tego akycosia i kup np. chiefteca 600 watt za 190 złznajdz tak zwaną czarną listę zasilaczy-podzielone na te no name i te dobre--odradzam też produkty firmy OCZ,ponieważ producent wycofuje się z gwarancji na swój sprzęt-pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , decyduje się na kupno radeona r9 280X , i mam pytanie jakiej firmy (ja jestem za Gigabyte ale może są mylę) , i jaki zasilacz by do niej pasował bo aktualnie mam taki : akyga ak-b1-600 .

Nie słuchaj bajek o GTX770 4GB :P

Teraz te karty się nie opłacają, dopiero jak rzucą na rynek GTX960 to ceny się pozmieniają i będzie można oceniać.

 

 

XFX 550W

http://www.morele.net/zasilacz-xfx-pro-series-ts550w-120mm-80-p1-550s-xxb9-379507/

lub

http://www.morele.net/zasilacz-thermaltake-smart-se-modular-630w-80-bronze-sps-630mpcbeu-549805/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj bajek o GTX770 4GB :P

Teraz te karty się nie opłacają, dopiero jak rzucą na rynek GTX960 to ceny się pozmieniają i będzie można oceniać.

 

 

XFX 550W

http://www.morele.net/zasilacz-xfx-pro-series-ts550w-120mm-80-p1-550s-xxb9-379507/

lub

http://www.morele.net/zasilacz-thermaltake-smart-se-modular-630w-80-bronze-sps-630mpcbeu-549805/

 

 

no dobra ale jakiego radeona polecasz ,jakiej firmy ? Gigabyte może być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI Gaming lub Asusa ew. Sapphire ale te wersje z lepszym chłodzeniem :P

 

Gigabajt tak średnio bo jest dość głośny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeśli by już nie upierać się przy tym tylko wybrać coś innego to jakie karty się obecnie najbardziej opłaca kupić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się upierać. R9 280x jest na równi z gtx 770 a tansze o 200 zl

 

@mefisto a MSI samo? Brac czy lepiej nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to MSI bym nie wybrał :P Wolałbym Asusa :P Gigabajt też zły nie będzie ale to zależy od ceny wszystko.

Teraz są święta więc kupowanie nowego sprzętu to jak strzał w kolano :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to MSI bym nie wybrał :P Wolałbym Asusa :P Gigabajt też zły nie będzie ale to zależy od ceny wszystko.

Teraz są święta więc kupowanie nowego sprzętu to jak strzał w kolano :D

Gigabyte huczy jak startujacy samolot a asusow nie ma na allegro, same msi. Dlaczego nie brac msi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiem czy w R9 280X czy R9 290 w rev 1.0 były za wysokie temperatury, a w nowszym biosie przyspieszyli wentylatory i już nie jest tak cicho :P

Coś kosztem czegoś:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte huczy jak startujacy samolot a asusow nie ma na allegro, same msi. Dlaczego nie brac msi?

 

co z tego że chuczy? zakładasz słuchawki i nie słyszysz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łał ale podejscie .W takim razie wszystko ten sam shit jak nie ma róznicy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łał ale podejscie .W takim razie wszystko ten sam shit jak nie ma róznicy .

 

jak nie ma różnicy ? w gigabajcie przez to że "chuczy" masz lepsze chłodzenie ,a w testach wydajności wypada tak jak Asus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...