Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krecik1218

Zepsuty Adobe Flash?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Dziś po krótkiej przerwie gdy włączyłem komputer i próbowałem odpalić komunikator AQQ, ten zawieszał się na ładowaniu. Ponowne próby nic nie dały i zrestartowałem system co podziałało. Niestety pojawił się kolejny problem po wejściu na stronę Filmweb.pl. Zauważyłem, że nie działają niektóre flashowe funkcje, jak np. ocena aktora czy "podpowiedzi" przy wyszukiwaniu. Odświeżyłem więc stronę i nagle wszystkie czcionki zmieniły się na inne a problem nadal pozostał. Niektóre strony działają normalnie (np. facebook, czy wmasg.pl). Na niektórych zmieniła mi się czcionka bądź nie działają jakieś funkcje flasha. Co ciekawe strona startowa z szachownicą do wyboru kart w Google Chrome nie pojawia się - jest biały ekran. Dopiero jak wybiorę jakąś stronę z paska na górze to ładują się karty i tło. Kolejna rzecz to logowanie się do Gmaila - checkboxy nie działają (zaznaczam i nie pojawią się ptaszek). Po zalogowaniu przycisk w prawym górnym rogu do Google+ najzwyczajniej nie działa. Niektóre strony tak jakby wcale nie chcą się załadować (np. gram.pl czy fifapolonia.pl) - pojawia się na karcie opis strony ale ekran jest biały i ładuje w nieskończoność. Dopiero przerwanie wczytywania sprawia, że strona pojawia się. Dodam, że Youtube wcale nie chce się wczytać, choć nawet przez polecenie "ping" nie mogę nawiązać połączenia więc pewnie jest offline.

Na przykładzie strony głównej i forum fifapolonia.pl pokaże wam część problemu:

Strona główna i zmienione czcionki:

MF3a0k1.jpg

 

Forum - do tego momentu się wczytuje i "mieli". Jak przerwę łączenie to ładuje się reszta, ikonki układają na miejsce ale czcionki i tak są popsute:

44SttkK.jpg

 

Problem występuje także w IE. Czyściłem całą przeglądarkę Chrome, zmieniałem w niej czcionki, resetowałem czcionki systemowe. Robiłem skany systemu wieloma programami (nic nie wykryły), czyściłem rejestr i kompletnie usunąłem wszystkie wersje Flasha, po czym zainstalowałem je od nowa (dotyczy systemowej i tej dla IE - Chrome ma wbudowaną). Nie mam już zielonego pojęcia jak to naprawić i co jest tego przyczyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się sypnęło...pytanie tylko co

Ja jakbym nie znalazł winowajcy to zainstalowałbym Windowsa na nowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo na laptopie mam ten sam problem. Pomyślałbym, że to może jakaś infekcja routera czy coś w tym stylu ale między komputerami nie udostępniam plików a router jest zabezpieczony. Dodatkowo używając Wi-fi w telefonie wszystko jest w porządku, youtube nawet działa. Póki co robię formata na laptopie.

Wow: wszystko chyba wróciło do normy! Youtube działa na stacjonarnym, czcionki są normalne, strony ładują się szybko. Całkiem już zgłupiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wcześniej napisałem - problem się sam rozwiązał. Wcześniej odinstalowałem Chroma jednak przez IE nie mogłem ściągnąć żadnego pliku. Teraz gdy wszystko się magicznie naprawiło już nie mam z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety moja radość była przedwczesna. Od kilku minut jest podobny problem, różnica taka, że czcionka zmieniła się tylko na jednej stronie. YT znowu nie działa a niektóre strony muli tak jak wcześniej opisałem. Na sformatowanym lapku jest to samo. Co ciekawe wczoraj też mniej więcej o tej samej porze pojawił się ten problem. Robiłem testy na speedtest.net i pingtest.net - jest ok. Jedynie dziś wieczorem podczas gry online dostrzegłem, że połączenie łapało zwiechy. Sprawdzałem w teamspeaku i skakały packet loss'y co się wcześniej nie zdarzało. Dziś ponownie w ciągu dnia też skanowałem system - Spybotem SD, Malwarebytes'em Anti-Malware, Nodem oraz Windows Firewallem - nic nie wykryto.

Czy to możliwe, że problem leży po stronie dostawcy internetu skoro na testach nic nie wykazuje?

 

Ponownie sprawdziłem Teamspeaka - wszystko elegancko, to samo tyczy się przeglądarki serwerowej jednej z gier oraz programu Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panel sterowania -> opcje internetowe

zakładka zaawansowane

klik przywróć ustawienia zaawansowane

i potem na dole "Zresetuj".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...