Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mrLEO

Neostrada z innego routera niż Livebox 2.0 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy jest możliwość uruchomienia neostrady z innego routera niż firmowy router neostrady Livebox 2.0??

Jeżeli tak, jak to zrobic?

 

pozdrawiam uprzejmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie. Czy poza internetem masz od Orange jakies dodatkowe uslugi - telefon IP (VOIP) albo telewizje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn mam TV (ale nie zalezy mi na jej uzywaniu, choc jezeli da sie ja podpiac to OK) , telefonu nie uzywam. Głównie chodzi o neta :)

 

p.s.

ogolnie zamierzam kupic mocny router np ten: http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=RT-AC68U&search_scope=category-77971&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-1-e-1218 mam nadzieje, ze sie nada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jimasek

TP-Link W8970 - polecam do Neostrady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ten TP-Link W8970 ma lepszy zasieg niż LIVEBOX 2.0 i jest szybszy??? (bo mam tu 3 kompy i 8 kamer wifi w sieci i musi dawac rade, plynnosc)

 

Podlaczenie neostrady przez taki router wymaga jakichs specjalnych konfiguracji czy raczej prosta sprawa i kwestia podania loginu i hasla do neostrady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jimasek
Spoko ten TP-Link W8970 ma lepszy zasieg niż LIVEBOX 2.0 i jest szybszy???

Tu nie ma co porównywać W8970 jest lepszy.

Podlaczenie neostrady przez taki router wymaga jakichs specjalnych konfiguracji czy raczej prosta sprawa i kwestia podania loginu i hasla do neostrady?

Prosta i łatwa konfiguracja - Mój link lub Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wlasciwie na moje potrzeby 3 laptopow i 8kamer wifi powinien smialo wystarczyc szybkosciowo?, nie ma sensu przeplacac za Asusa (650zl)? ...dodatkowo na Liveboxie 2.0 brakuje mi jednego pokoju zasiegu, do pelni szczescia. Ten TP-Link W8970 tez faktycznie sprawdzi sie w tej kwestii i dolozy kilka metrow zasiegu wiecej niz Livebox 2.0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jimasek

W porównaniu do LB ma na pewno lepszy zasięg a czy obejmie ci twoje pokoje to już się okaże. Nie znam tłumienia twoich ścian ich rozmieszczenia i potencjalnych zakłóceń jakie mogą tam występować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mrLEO

TP link porównaniu Sagemcom F@st2704 ADSL Miałem Test i lipa ma problem zawieszająca się strona brak odśwież F5 F5 PC i tez Android. :thumbdown:

 

Ma lepszy router Livebox 2 ADSL, dobre zasięg WiFi, internet płynna zero zawieszająca się strona.

Na allegro używać livebox 2 60zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego TPLINKA da sie podlaczyc tez TV z neostrady czy sam net?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy - wszystkim - Niech ta Wielkanoc będzie pełna pikseli szczęścia, megabajtów radości i gigaherców miłości! Wesołych Świąt! - a także przyjemnego korzystania ze skryptu   Niestety jego rozmiar trochę urósł - ale to ze względu na instalację DirectX oraz Visual-C-Runtimes w wersji offline - całość spakowana RARem Wersja V5: (data wydania 29.03.2024) https://wowo89.de/pliki/forum-pclab/skrypty/TuningWin11(wowo89.de)V5.rar - Usunięto problematyczne skanowanie i przywracanie integralności obrazu systemowego - Skanowanie i naprawianie plików systemowych - Usuwanie przestarzałych komponentów i sterowników - Pamięć wirtualna - ustawiana ręcznie przez użytkownika podczas wykonywania skryptu - Ustawienie progu zajęcia pamięci RAM przed użyciem pamięci wirtualnej (95%) - (Standardowo Windows zaczyna korzystać z pamięci wirtualnej już przy 80% zajęcia pamięci RAM) - Wyłączenie usług: wuauserv, wercplsupport, WerSvc - Zamknięcie aplikacji w tle, które są zintegrowane z oryginalnym systemem: Skype, Teams, OneDrive - Zablokowanie Autostartu dla aplikacji: Skype, Teams, OneDrive - Przeładowanie usług: wudfsvc, wercplwiz - Wyłączenie izolacji rdzenia - wyłączenie - useplatformclock - wyłączenie - disabledynamictick - włączenie - useplatformtick - Zmiana planu zasilania na najwyższą wydajność - usunięto, a w zamian użytkownik sam podczas wykonywania skryptu dokonuje wyboru który Plan zasilania ma być ustawiony - Skrypt usuwa preinstalowane aplikacje systemu Win10/Win11, oraz czyści rejestr z wpisów z nimi związanych: (zgodnie z prośbą użytkowników forum aplikacje związane z XBOX pozostały nienaruszone) - udoskonalono usuwanie aplikacji preinstalowanych, podczas wykonywania skryptu 2-3raz na tym samym komputerze, zdarzały się przypadki występowania błędu podczas deinstalacji już odinstalowanej aplikacji, teraz skrypt sprawdza czy dana aplikacja jest zainstalowana, jeśli jej nie ma, przechodzi do kolejnej, jeśli jest, usuwa ją i powiadamia użytkownika o poprawnym jej usunięciu. - Dodano instalację bibliotek DirectX (najnowsze na dzień wydania skryptu) - skrypt pyta użytkownika czy wykonać instalację - Dodano instalację bibliotek Visual-C-Runtimes (wersja Feb 2024) - skrypt pyta użytkownika czy wykonać instalację - Na zakończeniu skrypt wyświetla stosowną informację o zakończeniu działania i informuje użytkownika że system uruchomi się ponownie za 45sek (można przerwać odliczanie, zamykając okno skryptu - ta informacja również znajduje się w oknie skryptu)
    • Frimaware najnowszy 106. Filmow nie sprawdzalem tylko gry. Zrobie screeny jak wroce z pracy. 
    • Napisałeś przecież wyżej, że Fortis jest cichszy nawet od Noctuy, stąd moje argumenty. Mogę się jedynie zgodzić z tym, że nie zwróciłem uwagi, że użytkownik ma Ferę i kończmy tę dyskusję, bo odbiegamy od tematu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...