Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

buzk4

n560GTX-TI twin frozr II/OC sli czy na tym jeszcze w coś pogram na wysokich ustawieniach?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, czy na w/w SLI pogram w jakies nowe tytuły w przyjemnej dla oka grafice i stabilnym fps? ;)

Procesor to I5 2500K 4.3Ghz

Zasilacz XFX Core 750W 135mm 80+ SLI

Płyta główna Asus P8P67 EVO R3.0

no i 12gb ram 2x2 + 2x4 HyperX 1600Mhz CL9

chłodzenie cpu fortis he1225

czy np. wsadzić tam jakiegoś nowego GTX, nie wiem jakie teraz są mocne i popularne tak w przedziale cenowym 1-2tys. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moc GPU to jeszcze nie jest tak źle, ale 1GB pamięci to stanowczo za mało do nowych gier. Sprzedaj obie karty i kup GTXa 970.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a cpu? bo widze ze teraz w zestawach polecają inne modele i5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a cpu? bo widze ze teraz w zestawach polecają inne modele i5.

Twój CPU wciąż jest bardzo dobry, oczywiście do czołówki trochę mu brakuje. Podkręć go ile możesz, a dużej różnicy względem Haswella nie będzie. (Na pewno nie takiej która uzasadniała by wydanie 1300 zł na CPU+mobo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mobo w przyszlosci wymienie bo mam spalonę uklady dzwieku i mam podlaczona karte dzwiekowa przez usb, wiec co za tym idzie wymienie tez CPU i Grafike, pewnie jeszcze rok/dwa pociagne na tym cpu a potem chcialbym jakiegoś kozaka z chlodzeniem wodnym. Na chwile obecna chyba kupie sobie Konsole a jak odloze kasy to kupie nowe pudlo ;) btw. procesora juz wiecej nie podkrece bez podnoszenia napiecia. 4.3Ghz to max stabilne jakie wykrecilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu kupować nowej płyty tylko dla układu dźwiękowego, lepiej zaopatrz się w tanią dźwiękówkę na PCI/-E. Na dodatek co stoi na przeszkodzie żeby podnieść napięcie w cpu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bawilem sie od kiedy kupilem komputer w podkrecanie, teraz dzisiaj podkrecilem sobie grafike do 910 bez zmiany napiecia tak z ciekawosci ile da rade stabilnie utrzymac. Co do CPU i napecia to nie chce sie bawic zeby nie spalić. Co do PCI-E to nie ma opcji bo mam SLI w/w kart i na jednej wymienilem chlodzenie na Arctic Cooling Accelero Twin Turbo II i są takie szerokie ze nic juz tam nie wsadze :P zaslaniaja mi PCI-E. Stad karta na USB a konkretnie MAYA U5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bawilem sie od kiedy kupilem komputer w podkrecanie, teraz dzisiaj podkrecilem sobie grafike do 910 bez zmiany napiecia tak z ciekawosci ile da rade stabilnie utrzymac. Co do CPU i napecia to nie chce sie bawic zeby nie spalić. Co do PCI-E to nie ma opcji bo mam SLI w/w kart i na jednej wymienilem chlodzenie na Arctic Cooling Accelero Twin Turbo II i są takie szerokie ze nic juz tam nie wsadze :P zaslaniaja mi PCI-E. Stad karta na USB a konkretnie MAYA U5

Generalnie, trzeba mieć naprawdę wielki talent żeby spalić procesor od podnoszenia napięcia. Jeśli temperatury trzymasz poniżej 80 stopni i napięcie poniżej 1,35v to nie ma prawa się nic złego stać. Na dodatek MAYA U5 jest sporo lepsza od integry z płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...