Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Doamdor

HyperX DDR3 2x 4GB 2400MHz XMP CL11 Savage - opinia na ich temat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem w sam raz pasujące pamięci, które nie będą kolidowały z wentylatorem od chłodzenia. Cena jest dość znośna 334 zł.

 

Dość popularne są pamięci G.SKILL TridentX DDR3 2x4GB 2400MHz CL10, ale są za wysokie, nawet po ściągnięciu grzebienia, są tylko 2mm niższe od obecnych pamięci.

 

 

Martwi mnie tylko ten CL11, według testów różnie się to prezentuje, co sądzicie o tych pamięciach ? Może jakaś alternatywa dla nich się znajdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olać cl

 

że jak? Przecież CL jest chyba jedną z ważniejszych rzeczy w pamięci, czasem lepiej mieć wolniejsze na niższym CL.

 

 

wziąść sprawdzone gskill tridentx sprawdz tylko czy wejdą w wysoko.ści i nie będą kolidowały z coolerem

Przeczytałeś w ogóle co autor napisał? Od razu autor zaznaczył że te tridenty nie wchodzą.

 

 

Co do wyboru ramów, to jesteś pewien że Twój sprzęt pociągnie 2400? Z drugiej strony jeśli weźmiesz 2400 a Twój sprzęt tego nie pociągnie to przy niższym taktowaniu możesz ustawić niższe CL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodzenie mam Cryorig R1 Ultimate, a płyta Hero VII, wentylator wejdzie nad pamięci, ale siłą i mocno naciska na 1 kość.

 

Chyba lepszym rozwianiem będzie kupić Cryorig XT140 PWM Slim 140mm x 13mm, a standardowy wentylator dam na tył.

 

Pamięci mam Patriot 2x4GB Viper 3 1600MHz CL9, jak wiadomo zawsze można zyskać kilka fps i szybsze działanie PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...