Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Łukasz92PL

XBOX 360 E - artefakty.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie ;) otóż kupiłem XBOX'a 360 E 500 GB na początku grudnia i mam problem.

Problem polega na tym że w grze "GTA V" jak i "FORZA HORIZON 2" migają takie różnokolorowe kwadraty itp. Raz podczas gry w GTA zamiast gry, pojawiła się szachownica i konsola się zawiesiła.

Problem nie jest ciągły, bo dla przykładu Forza już działa normalnie bez błędów, nie próbowałem żadnych napraw.

Grafika jest wyświetlana poprawnie z tym że czasem przed "nosem" pojawia się szary prostokąt po czym znika.

 

Jest to moja pierwsza konsola , od zawsze grałem na PC i nie bardzo wiem co mam teraz z tym zrobić.

 

Gram na monitorze LG 22MP55 rozdzielczości 720p ponieważ podczas gry na 1080p miga obraz co uniemożliwia granie .Kabel HDMI kupiłem nowy dla potrzeb konsoli.

 

Proszę bardzo o pomoc oraz życzę WESOŁYCH ŚWIĄT ! ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie halo z kościami ramu/gpu, konsola na gwarancje/wymiana na nową.

 

Może być sytuacja że któregoś dnia już xbox'a nie uruchomisz. :kwasny:

 

Opcje zepsutego kabla odrzucam, raczej nie powodowałby takich efektów podczas grania. To problem z układem gpu, prawdopodobnie z ramem, wada fabryczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieszczoch1234 Dziękuję za zainteresowanie się tematem ;)

 

Tylko jakim cudem będzie uznana gwarancja skoro w dashboardzie nic się nie dzieje? Dla przykładu Batman Arkham Origin działa prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz dołączyć np zdjęcie ukazujące problem. W dashbordzie nic się nie dzieje ponieważ nie obciąża tak układu graficznego jak gry. Batman jest mniej wymagającą grą, może dlatego.

 

Wszystko wskazuje na układ, nie widzę innej możliwości. Gdyby był kabel do kitu miałbyś np, miganie obrazu/utrata sygnału. Natomiast z Twojego opisu ewidentnie wynika że coś jest nie tak z flakami konsoli, nie powinna tak się zachowywać. Gdy jest obciążona mocno sypie błędami bo uszkodzona część elektroniki przestaje dawać radę pracować.

 

Problem po dłuższym czasie może się pogłębić, więc radzę oddać konsolę w ramach gwarancji, tym bardziej że jest w zasadzie nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zorganizuję obrazy żeby pokazać Wam co się dzieje.

Teraz pytanie wysyłać konsolę tak w jakim jest stanie , czy czekać aż bardziej się zepsuje ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gtaforums.com/topic/719362-random-gpu-artifacts/

 

 

Tutaj chłopaki opisują dokładnie mój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...