Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szeryf85

Dysk zewnetrzny usb 3.0 rozlacza sie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po krótce przedstawię historie mojego problemu :) Jakiś czas temu dostałem dysk zewnetrzny Toshiba 500GB na usb 3.0. W moim lapku (Lenovo ThinkPsd Edge 15) nie miałem portu usb 3.0. Kupiłem na portalu aukcyjnym kontroler expresscard - usb 3.0 firmy MediaTech. Dysk na tym kontrolerze działał bardzo dobrze (ciut wolniej niż na normalnym porcie usb 3.0 w kompie stacjonarnym). W piątek mój pies ściągnął ze stołu dysk i pogryzł kabel. Dysk oczywiścię się uszkodził :/

W piątek kupiłem praktycznie identyczny dysk, tylko że 750GB (Toshiba, identyczna obudowa, itd.), i ten dysk rozłącza się po kilku sekundach :/ Dzieje się tak jak chcę wrzucić na niego pliki większe niż ok. 2GB. Na komputerze stacjonarnym dysk działa bez problemów.

Próbowałem zainstalować inne sterowniki, ale nic nie pomaga:/ Ma ktoś jakiś pomysł co jeszcze mogę sprawdzić?

W kontrolerze siedzi takie coś: fresco logic xhci (usb3) controller fl1000.

 

I dodatkowe pytanie... w lapku mam partycję recovery, kiedyś zmieniłem rozmiar partycji C, i teraz nie mogę nic przywrócić z recovery. Oczywiście wcześniejszego rozmiaru partycji nie pamiętam:/ Da się coś z tym fantem zrobić? :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...