Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eomer121

[S] Kontroler Move + kamera Eye

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Mam na sprzedaż:

 

- Kontroler move + kamera - nowe, nieużywane - http://allegro.pl/playstation-move-kamera-eye-i4922292165.html

- 4x Scythe Slip Stream 120mm 800 rpm - cichutkie, wieją dobrze jak na swoje obroty, jedne z wydajniejszych wentyli w tej klasie. 20 zł/sztuka, 70 zł komplet czterech Zdjęcia

- 3x Corsair AF140L 1000 rpm (wentylatory Corsaira z obudów, parametry prace bliźniacze jak zwykłe AF140) - czarna ramka z czerwonym (pomalowanym) śmigłem. 20 zł/sztuka, Foto 1 Foto 2

- 1x Corsair AF140 z niebieskimi ledami - 25 zł Zdjęcie

- 3x BeQuiet Shadow Wings 120mm 2200 rpm - 30 zł/sztuka Foto

- 2x BeQuiet Silent Wings USC 140mm 1000 rpm - 35 zł/sztuka Foto

- Fander FX 120-B biały - 20 zł Fotka

- Silentium PC Zephyr 140 - 15 zł Foto

 

Wszystkie wentyle w dobrym stanie. Jedynie 120tki BeQuiet mają gdzieniegdzie podniszczone te gumy do mocowania - poprzedni właściciel za mocno wkręcał śruby.. Natomiast spokojnie da się je zamontować.

 

Nie mam niestety kołków gumowych od BeQuiet. Dorzuce jakieś wkręty jeśli klient zechce ;) Do reszty wentyli też powinny się znaleźć.

 

Wysyłka - od 10 zł, zależnie od ilości towaru list polecony priorytet/paczka. Płatne tylko z góry. Mogę wystawić na allegro, ale wiąże się to z pewnymi dodatkowymi kosztami (prowizja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...