Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nachtigall

Problem techniczny - hp probook 6460b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów,

 

mam problem z laptopem hp probook 6460b. Podczas startu wyskakuje mi bluescreen "bad pool header" technical information: ***STOP: 0x00000019

Niestety to służbowy laptop mojego brata i nie mogę tutaj robić formata, nie posiadam też płytki z windowsem, który mógłby w tej sytuacji pomóc. Czy ktoś z Was ma pomysł jakby to naprawić?

 

Dzięki z góry za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybciej uzyskasz pomoc jeśli podasz na forum z jakim system dokładnie jest problem, kiedy to się stał (jakaś instalacja oprogramowania, sterownika, a może nagle ). Więcej informacji.

 

Czy można komputer uruchomić w trybie awaryjnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybciej uzyskasz pomoc jeśli podasz na forum z jakim system dokładnie jest problem, kiedy to się stał (jakaś instalacja oprogramowania, sterownika, a może nagle ). Więcej informacji.

 

Czy można komputer uruchomić w trybie awaryjnym?

 

windows 7 x64 bitowa wersja, problem musiał być przy wyciąganiu go ze stacji dokującej, komputera nie można uruchomić w trybie awaryjnym, bo jest zabezpieczony jakimś BitLocker recovery keyem...

 

Co najlepsze się okazało, że wkładając go normalnie do stacji dokującej w pracy nie było problemów... mimo iż próbowałem w domu na samej baterii i z kablem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...