Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dworas7

Problem z laptopem Acer 5750g [nie chce sie uruchomic]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od wczoraj mam pewien problem z moim laptopem, od ok. miesiąca czasami sam się wyłączał (myślę, że problemem mogła być ładowarka uniwersalna którą używam już ok 2 lat), ale włączałem go ponownie i nie było problemu.

Ostatnio jak się wyłączył, tak teraz nie da rady go włączyć.

 

Laptop nie chce się włączyć na samej baterii, po podłączeniu łądowarki zaświeca się dioda ale również nie chce się uruchomić. Próbowałem też wyciągnąć baterię i odpalić na samej ładowarce, ale w tym przypadku nawet nie świeci się dioda od ładowarki i też nie chce ruszyć... Macie jakiś pomysł co może być problemem i czy dałoby rade w jakiś prosty sposób to naprawić?

 

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej. Jeśli masz czym zmierz napięcie zasilacza uniwersalnego. Na przyszłość zasilacze uniwersalne nie są dobrym pomysłem do zasilania laptopa cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się załatwić i dam znać czy coś się zmieniło. Szczerze mówiąc to teraz żałuję, że nie kupiłem oryginalnego zasilacza do mojego modelu, po tym jak pierwszy mi się zepsuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...