Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MAXibuprom

Co zobi ze staruszkiem na płycie GA+EP31+ds i E8400(OC)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy, zastanawiam się mono nad opłacalnością updejtwawnia mojego kompa(obudowa typu dużego)...

 

Zasilacz deje radePłyta główna to GIGABYTE ga-ep31-ds3l. Socket 775 i siedzi tam Core2Duo 3ghz podkręcony na 4.1/4.2ghz

 

Ramy mam good ram pro w dualu 4g nominalne taktowanie 1066mhz

Grafika to Geforce gt9800 troche podkrecona(z głową) (wejście pcie niestety jedno chyba 8 czy 12x)i chłodzeniem zelmana(również pamięci), ale ona jest racczej na śmiettnik bosię chyb aposypała bo komputer się włacza a obraz pojawia raz na kilkadziesiąt prób resetu(a ostatnio wogole.)

 

Mam w tym kompie zamonowane chłodzenie wodne na procka i chip płyty głównej bo inacze nei szedl tak ładnni w OC-teraz świetnie trzyma temp. .

 

Nie stać mnie aktualnie na nowey level pełną gębą a bardzo bym chciał pograć sobei w gta 5 na piecu(gta 4 chodziło naprawdmiodnie na sensownych detalcha i filtrach...

 

Co mógłbym dokupić żeby ruszyła mie piątka? Wiadomo że na pewno lesza grafika będzie potrzeb, co mozesie zasugerować?

 

 

Czy na mój socet 775 mogę znaleźć coś lepszego i skorego do podkfęcania?

 

Rpzdzielczość w jakiem gram to 1440x900.

 

Nie szukam hiper grafy na maksa tylko tak na przyjemny średniace

 

Doradźcie coś budżetowao bo nie stać mnie w tej chwili na całkiem nową platformę :(

 

Jeśli zły dzial to będę bardzo wdzięczny za przenieisienie bez usuwania

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście twierdze ze mógłbyś kupić coś typu Q6600 (130-150zł)dobrze się kreci i to 4 rdzenie wiec na pewno by było dobre do twojego chłodzenia a jeśli chodzi o grafe to mógłbyś kupić co typu 7850 to koszt jakieś 300-340zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...