Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jestem-bogiem

Neostrada działa bardzo powoli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem posiadaczem neo do 10mb i coś mnie trafi niedługo,na youtube nie chcą się filmy buforować praktycznie ta strona jest nieużywalna aż do późnego wieczora.Już od dłuższego czasu tak to wszystko muli,pobranie jakiegoś pliku z internetu jest katorgą,speed test pokazuje prędkość ok 5mb/s a w rzeczywistości tyle nie ma.Dodaję konfigurację sieci z mojego rotera livebox 2.0

KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z tym wątkiem w złym dziale (Sprzęt -> sieci i komunikacja) chyba ze masz problemy z jakimś programem.

Posiadasz Neo 1-10Mbps.

Speedtest pokazuje 5Mbps. Cieżko żeby w rzeczywistosci internet działał Ci z przepływnością 5 metrów bieżących na sekundę.

Wg screena prawdopodobnie masz przeciężanie, jeśli tak wolno to działa, ale SNR też masz niski... chociaz błedów w transmisji nie widac, co może jednak swiadczyć o przeciążeniu. Kiedy masz najniższą pzreływność? Czy problem nasila sie wieczorami, czy jest cały czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej działa od godzin popołudniowych do ok 22 wtedy wszystko zaczyna przyśpieszać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciażenie. Nic nie zrobisz, mozesz walczyć o rabat 50% abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to się dzieje w tym kraju, nawet Bóg ma problemy z netem :E

co do problemu, to ciężki temat bo łapiesz się w minimalnych danych

a to co masz to przeciążenia linii, które mogą trwać miesiące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...