Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

frazeN

Co dołożyć do komputera?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo zależy mi na wzroście FPS w CS:GO. Na tym sprzęcie wyciągam na low detalach mniej więcej 40, czasem skoczy do 50, w smoku zas spada do 20. Co musiałbym zmienic/dolozyc, żeby na tych low detalach mieć stałe 100? Parametry mojego komputera to:

-Karta graficzna - Nvidia Geforce 8600GT

-Pamięć ram - 2GB

-Procek - AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2.21 GHZ

-Płyta główna - Gigabyte Technology M61SME-S2

-System - Windows XP Professional Service Pack 3

 

Fajnie, gdybyście podali najtańsze rozwiązania.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAA, nie ten dział. To jest komputer stacjonarny, przepraszam najmocniej :D

Proszę moderatora o przeniesienie/usunięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor i grafikę. Odpowiednio Athlon 64 X2 5600+ i np 9600GT lub GTS250. Dziwne że twój PC działa bez zasilacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz oczywiscie jest, ale nie dopisywalem go, bo i tak bym nie wymienial :) byl wymieniany miesiac temu, ten jest calkiem git. na pewno po tej zmianie uciagne te stale 100 fps? nawet w smoke? nie chce kasy wyrzucic w bloto.

widzę, że za ten zestawik około 200 stówki, fajna cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj model tego zasilacza.Czy 100 fps bedziesz miec to nie wiem,ale napewno bedzie znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byl wymieniany miesiac temu, ten jest calkiem git

Rozumiem że model tego "całkiem git" zasilacza to nadal tajemnica pilnie strzeżona?

na pewno po tej zmianie uciagne te stale 100 fps? nawet w smoke? nie chce kasy wyrzucic w bloto.

Zobaczysz i się przekonasz... To jest i tak maksymalna możliwość upgrade'u jaką można w tym kalkulatorze zastosować. Jak nie osiągniesz tych 100 klatek to bedzie znaczyło że twoja jednostka do niczego innego jak przeglądanie for się nie nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc zasilacz to Whiteenergy ATX500W.

 

Maksymalna mozliwosc upgrade'u jaka mozna w tym 'kalkulatorze' zastosowac. - to znaczy?

Jak nie osiągniesz tych 100 klatek to bedzie znaczyło że twoja jednostka do niczego innego jak przeglądanie for się nie nadaje.
Ale zauważe różnicę podczas gry? Już kij z tym 100 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chodzi o to, że ten procek to najmocniejszy procek jaki można władować na tą płytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz jest git jako bomba zegarowa, jeśli możesz to go wymień jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz jest git jako bomba zegarowa, jeśli możesz to go wymień jak najszybciej.

 

Do takiego komputera spokojnie wystarczy, jak autor będzie chciał zmienić tego Athlona na np. i3 lub i5 to wtedy trzeba by go zmienić (ja przez 2 miesiące zasilałem iboxem 400w podkręconą i5 :D )

 

I tutaj do autora, aby wiedział czemu to jest bomba zegarowa: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro wystarczy na ten sprzet go zajebiscie :) nie musze wymieniac.

 

czyli co panowie, bierzemy ten zestawik? :) zalinkujcie jak mozecie, nie chce kupic gowna z niepewnego zrodla.

 

EDIT: A co myslicie zeby zlozyc nowy komputer? Ile zapłace za kompa ktory uciagnie 150-200fps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz nowy zestaw to musisz (powinieneś) wymienić zasilacz, natomiast jeśli zrobisz tylką tą podmiankę co zaproponował ci viris33 to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, mozliwe ze zrobie tak jak mowicie :D

panowie zapytam jeszcze raz, ile kosztowaloby mnie zlozenie komputera ktory uciagnie stale 150-200 fps na low detalach? + prosilbym o linki do tej karty i procka :)

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz kolego że ktoś ma magiczną kule i wywróży sprzęt który tyle będzie uzyskiwał? Moge Ci zapodać jedynie sprzęt który na pewno tyle uzyska, ale to musisz mieć z 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2000 na razie i tak nie wyloze wiec szkoda twojej roboty. myslalem ze bd troche taniej. zalinkujesz jeszcze ten procek i karte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2000 na razie i tak nie wyloze wiec szkoda twojej roboty. myslalem ze bd troche taniej. zalinkujesz jeszcze ten procek i karte?

 

Niestety nie mam wiedzy aby Ci pomóc. Nie gram w csa, nie wiem jaki sprzęt jest minimalnie wymagany aby pokazać taką liczbę fps jaką wymagasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta, którą podałeś jest do laptopów

 

Tobie potrzebne jest raczej coś takiego:gts 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...