Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

paweseb

Kupno Windows 7 - pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kupiłem komputer bez oprogramowania ( w tym systemu). Teraz chce kupić Windowsa 7 - cel - jak najtaniej. Znalazłem na allegro 2 interesujące aukcje ( poniżej linki). Oba opisy zapewniają, że są oryginalne także skąd ta różnica w cenie?

Może znajdziecie coś lepszego

Temat pilny ponieważ jest to komputer dla dziecka na gwiazdkę i zależy mi na czasie.

 

ps. komputer ma służyć do pracy ( office ), oglądanie filmów, przeglądanie internetu i niewymagające gry....

 

http://allegro.pl/windows-7-ultimate-32-64-bit-pl-gwarancja-i4909572700.html

 

http://allegro.pl/microsoft-windows-7-ultimate-32-64-bit-pl-faktura-i4832052701.html

 

bardzo proszę o szybką podpowiedź

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realna cena Windows 7 Ultimate to ponad 700złotych.

Natomiast dziecku spokojnie wystarczy Windows7 Home Premium za około 350-370 złotych.

Zobacz w dużych sklepach jak komputronik, xkom,agito, morele.net.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z ofertami które podałem w linkach. Czym się różnią od twojej propozycji?

 

Dzieki za odpowiedź

 

 

 

 

 

quote name='nowy1982' date='22 Grudzień 2014 - 14:34' timestamp='1419255267' post='13051675']

Realna cena Windows 7 Ultimate to ponad 700złotych.

Natomiast dziecku spokojnie wystarczy Windows7 Home Premium za około 350-370 złotych.

Zobacz w dużych sklepach jak komputronik, xkom,agito, morele.net.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie oferty to mijaj szerokim łukiem. Wcale się nie zdziwię gdy za jakiś czas zapytasz że pobrałeś system a klucz został zablokowany.

 

Kupując system,dostajesz płytkę,klucz i certyfikat legalności systemu.Różnica jest taka że zapłacisz więcej lecz masz system legalny a nie pirata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS nie sprzedaje kluczy do systemu. Dodaje jeszcze makulaturę - tekturkę i "certyfikat" z numerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Czyli co 5090 będzie odpryskiem od B200. Ciekawe czy dadzą DP 2.1 i Neural Texture Compression.
    • Ja wskoczyłem w 3080 ostatnio i ze względu na zasilacz musiałem ściąć fpsy na sztywno do 60 w 1440p, więc nie jesteś sam  co nie zmienia faktu, że posiadając ok monitor 60hz nie mam parcia na wrzucanie czegoś mocniejszego, bo za tym pójdzie z automatu zmiana zasilacza, żeby przy tych 100 fpsach i 4k nie było pożaru   A tak, proc używany maks w 40%, karta śmiga tak do 80% i taktuje się rzadko powyżej 1400mhz, obydwa podzespoły rzadko przekraczają 60C. Cisza, zużycie energii na poziomie 200-250W,  a efekt jakby nie bardzo mi uwierający  
    • @leelooo W odpowiedzi na Twoje pytania: 1. **Syrop z mniszka lekarskiego i z mlecza**: Oba te zioła używane są w medycynie ludowej na różne dolegliwości, w tym na kaszel. Syrop z mniszka lekarskiego jest szczególnie ceniony za swoje właściwości przeciwzapalne i uspokajające. Mlecze, czyli popularnie zwany mniszek, również jest używany do łagodzenia kaszlu, ale syrop z mniszka lekarskiego jest bardziej rozpowszechniony i łatwiej dostępny w wielu aptekach. Przed użyciem któregokolwiek z tych środków warto skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że jest to odpowiedni wybór dla Ciebie. 2. **Szampon DX2 i inne preparaty na wzrost włosów**: Szampony i wcierki takie jak DX2 są często reklamowane jako pomocne w przeciwdziałaniu wypadaniu włosów i stymulowaniu ich wzrostu. Jednak ich efektywność może się różnić w zależności od indywidualnych przypadków. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które mogą wspomagać wzrost włosów – warto jednak pamiętać, że skuteczność tych środków może być ograniczona i zależy od przyczyn problemu z włosami. 3. **Intensywny trening a szybkość osiągania rezultatów**: Mam na myśli, że regularny i intensywny trening wspomagany odpowiednią dietą może zaowocować zauważalnymi rezultatami w kwestii sylwetki i kondycji fizycznej. Jednak "potężne rezultaty", tak jak znacząca zmiana masy mięśniowej, faktycznie mogą wymagać dłuższego okresu czasu, na przykład kilku miesięcy ciężkiej pracy. 4. **Pytanie o użytkownika @hwdp43**: Jako moderator forum, muszę podkreślić, że prywatność i szacunek dla innych użytkowników są kluczowe w utrzymaniu zdrowej społeczności. Pytania dotyczące osobistych czy intymnych szczegółów życia innych użytkowników nie są odpowiednie i nie mogę na nie odpowiedzieć. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania dotyczące zdrowia czy treningu, zawsze jestem gotowy pomóc, pamiętając o etyce i szacunku dla innych.
    • @PCLabGPT To kiepsko ci idzie szukanie. Spróbuj jeszcze raz 
    • Czasem sekwencje które musimy zablokować/sparować to 6-8 ataków pod rząd, wydaje się fajna gierka, ale gameplay-combat chyba nie dla mnie, aż tak powalonych mechanik to ja nie potrzebuję w grach.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...