Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Prixo

Laptop 13,3'

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Potrzebuję porady odnośnie zakupu laptopa.

Laptop ma byc nieduzy (13,3 cala).

W zasadzie nie będzie na nim wykonywane nic szczególnego : codzienna praca na pakiecie ms Office, przeglądanie internetu, zarządzanie stroną www, oglądanie filmów, słuchanie muzyki (posiadam zewnętrzne głośniki).

Laptop dla kobiety więc byłoby fajnie gdyby miał biały kolor, lecz nie jest to warunek konieczny.

 

Maksymalny budżet 2 - 2,5 tys złotych.

Zależy mi na tym, żeby był solidny i wytrzymał w dobrym stanie ładnych kilka lat.

 

Z góry dziękuję za propozycje.

 

Pozdrawiam,

Prixo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie Acer V3-371G z i5ulv (poziom normalnego i3), 4GB RAM i matryca FullHD. Posiada dobrej jakości aluminiową obudowę w kolorze białym.

 

opcjonalnie wersja z i3 ulv i systemem KLIK. Reszta bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem v3 ale w innej konfiguracji.

Acer :: V3-371 i3-4005U/8GB/128/Win8X FHD biały

jeśli chcesz w8 i wystarczy Ci ssd 128gb to jest idealna  opcja dla ciebie.

 

1 Dodaj wybrany produkt do koszyka- 2 W polu kod promocyjny wpisz kod: MIKOLAJKI - 3 Zgarnij rabat i ciesz się wymarzonym sprzętem!

cena spada do 2499 z 2589 - zawsze coś zostaje :D

 

lub

 

Acer :: V3-371 i5-4210U/8GB/500+8 FHD biały

dostępny za 2349 czyli 100 zł taniej.

kolega wyżej za 2329 podał wersje z 4gb ramu a tu 20 zł więcej i masz 8gb :D

1 Dodaj wybrany produkt do koszyka- 2 W polu kod promocyjny wpisz kod: MIKOLAJKI - 3 Zgarnij rabat i ciesz się wymarzonym sprzętem!

 

Teraz o v3.

Lepszego lap 13,3 za 2,5k nie ma.

MAT FHD, aluminiowa obudowa, 1,50 kg (z baterią) - sprawiają że to lider w tym przedziale cenowym + jest biały :P

Osobiście wybrałbym wersje z i5u, 8gb ramu a ssd kupisz z czasem w razie potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Potrzebuję porady odnośnie zakupu laptopa.

Laptop ma byc nieduzy (13,3 cala).

W zasadzie nie będzie na nim wykonywane nic szczególnego : codzienna praca na pakiecie ms Office, przeglądanie internetu, zarządzanie stroną www, oglądanie filmów, słuchanie muzyki (posiadam zewnętrzne głośniki).

Laptop dla kobiety więc byłoby fajnie gdyby miał biały kolor, lecz nie jest to warunek konieczny.

 

Maksymalny budżet 2 - 2,5 tys złotych.

Zależy mi na tym, żeby był solidny i wytrzymał w dobrym stanie ładnych kilka lat.

 

Z góry dziękuję za propozycje.

 

Pozdrawiam,

Prixo

 

 

Dell Latitude 3340 z i3 ulv haswell

 

JEst to mały lekki laptop z serii biznesowej Della.

MA 3 letnią gwarancję Next business day ( google it !)

Ma bardzoooooo długie przebiegi na baterii.

Solidnie wykonany, jak na bisnesówkę przystało. Powinien trochę posłuzyć.

 

 

Bez systemu moge zasugerować jeszcze

 

Della Vostro 5470 z i3ulv + gt740

 

MA gpu dedykowane więc w simy najnowsze pograsz ( a raczej Panna pogra) bez problemów na niezłych detalach

Gwarancja 3 letnia NDB tak jak powyżej ( to też jest biznesówka)

14" ale jest to ultrabook więc jest leciutki - 1,5 kg

CZERWONY/ CHERRY - nieprawidłowe przekreśl :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell wypadł by tutaj lepiej lepsza gwarancja no i to typowa biznesówka. Mogłeś założyc własny temat było by prościej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell lepszy ale .. czy nowy czy to laptop typu REFURBISHED ?

Doczytaj uważnie wszystko drobnym druczkiem na tej aukcji bo mam wątpliwości, że tego nei zrobiłeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell wypadł by tutaj lepiej lepsza gwarancja no i to typowa biznesówka. Mogłeś założyc własny temat było by prościej :)

Wy googlałem tego Acera i znalazłem ten temat. Acer ma większy ekran i jest FHD - jest zauważalna różnica między HD, a FHD, na tak małych ekranach?

 

Dell lepszy ale .. czy nowy czy to laptop typu REFURBISHED ?

Doczytaj uważnie wszystko drobnym druczkiem na tej aukcji bo mam wątpliwości, że tego nei zrobiłeś :)

Nic nie znalazłem o "REFURBISHED".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest zauważalne.

To zależy od Ciebie tak większy ekran robczy to lepiej prawda, lecz duzo osob twierdzi ze przy matrycy 13 calowej FULL HD jest niewygodne, ja osobiscie uważam ze to kwestia przyzwyczajenia lecz ja mam słaby wzrok wiec przy matrycy FULL HD 13 calowej raczej nie chciał bym pracować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy googlałem tego Acera i znalazłem ten temat. Acer ma większy ekran i jest FHD - jest zauważalna różnica między HD, a FHD, na tak małych ekranach?

 

 

Nic nie znalazłem o "REFURBISHED".

pogladowe_zdjecia.jpg

adaj zapytanie temu sklepowi kto jest "serwisantem" sprzętu. ICh włąsny serwis czy serwis dellowski

Delle mają w standardzie serwis "next business day"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Oficjalnie o silniku Ego w F1. Lee Mather, starszy dyrektor kreatywny ds. F1 24. Ego jest używany od 15 lat, i zmienia się znacząco co roku (XD) w tym roku zostanie usprawniony o  dynamic diffuse global illumination (DDGI) dla oświetlenia, pod względem graficznym wygląda że to będzie jedyna zmiana. W przeszłości zdecydowana większość gier od Codemasters śmigało na silniku EGO, w tej chwile jest on stosowany jedynie w serii F1, wszystko to po przejęciu przez EA. Lee uważa to za zaletę ponieważ zespół zna ten silnik na wylot ponieważ sami go stworzyli. "Mamy całkowitą elastyczność, aby zrobić z nim, co chcemy. Nie sądzę, że bylibyśmy w stanie tak łatwo wprowadzić ogromne zmiany w fizyce, gdyby nie nasza technologia." Zapytany, czy team odpowiedzialny za F1 rozważyłby pójście drogą ludzi od WRC i przejście na Unreal Engine, Mather odpowiedział: nie ma żadnego wymogu ani potrzeby, abyśmy wykonywali ten ruch. Nie dałoby nam to żadnych  większych korzyści w serii F1. W EA WRC oczywistym powodem była potrzeba generowania długich OS-ów,  i unreal engine daje taką możliwość, w F1 tego nie potrzebujemy. Wybiegając w przyszłość silnika EGO „Będziemy go nadal budować i rozwijać” – podkreśla Mather.   Dziękuje, tyle w temacie obiecanek zmian, przez te same osoby przez ostatnie 2 lata.  
    • Czyli bardziej atrakcyjna opcja nie jest lepsza? I jak tu nie chwytać za słówka?  Warunki handlu 'minimalnie' gorsze, hehehe...a jaka na to jest gwarancja? Scenariusz idealny? Obudźmy się i przedstawmy scenariusz realny: Polska się foszy, Unia się foszy, Polska wychodzi, Unia napina mięśnie, Polska napina mięśnie. Wygrywa silniejszy. Słabszy klęka i się podporządkowuje warunkom stawianym przez silniejszego. Jak już Unia kończy, warunkowanie przez gwałt zaczynają kolejni silniejsi od Polski; Wschód, USA, czy nawet republika moczarów zielarskich. W świecie realnym rozmyślania o tym co byśmy mogli zrobić gdybyśmy byli kimś nie mają za dużego sensu, jeżeli się tym kimś nie jest
    • No muszę przyznać że byłem już w tym tygodnia i raz w poprzednim na krótkiej przejażdżce rowerowej i lepiej mi się jeździ niż chodzi. Przy chodzeniu odczuwam jeszcze niekiedy ból. Jak zginam stopę to w miejscu zginania w kilku miejscach mnie coś strzyka. Choć nie zawsze mam wrażenie że bardziej jak jest zimniej. Plus jeszcze jak przypadkiem wygnę sobie palce do góry to też zaboli w miejscu złamania. Sam stopa mi też jeszcze spuchnie ale to bardziej przy intensywnym eksploatowaniu. I co ciekaw też bardziej na wieczór jak w dzień. 
    • Na chwilę obecną jeszcze się opłaca pozostawać w Unii, ale lewica w Brukseli mocno pracuje by to zmienić.
    • Z tego co piszesz to szukasz czegoś balkonowego. Tam jest to tak rozwiązane, że nie produkuje więcej prądu niż jest poboru. Ale to nie jest offgrid, to jest jakaś separacja jedynie żeby nie wysyłać.  Co do legalności takich rozwiązań to się nie zastanawiałem. Ale skoro magazyn energii wymaga zgłoszenia i wpisania na listę zgodnych energetycznie urządzeń, to tutaj może być podobnie. Podłączasz się do publicznej sieci, wiec nie możesz tego robić najgorszym chińskim szajsem narażając wszystkich na około.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...