Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PaNiKa

Java - dobra pozycja papierowa dla "Nupa"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nazwa tematu chyba wyczerpana.

Szukam dobrej pozycji papierowej względem języka Java.

Jestem początkującym, a chcę się za to porządnie wreszcie zabrać.

Ktoś zapyta czemu? A no, przyszłość wiąże z informatyką (mam nadzieję), jestem technikiem, studentem informatyki póki co bez specjalizacji.

Spośród wszystkich możliwych kierunków, ta droga najbardziej mi odpowiada, najbardziej chcę w nią brnąć, a na dodatek mam możliwość otrzymania pomocy względem programowania od znajomych.

 

 

Końcem wstępu, który dla niektórych może być głupi, żałosny czy nie wiem jaki jeszcze chciałbym od was porady uwzględnionej w temacie.

 

- Książka papierowa zamówiona online (najchętniej)

- PL język książki/ PL tłumaczenie

- cena nie gra roli za bardzo, myślę że to dobra inwestycja

- szukam pozycji, która będzie zawierała treść dla początkującego Kowalskiego, oraz Kowalskiego programisty, który musi sobie coś przypomnieć, coś mu wyleciało z głowy lub potrzebuje rozwiać swoje wątpliwości. Jak to się mówi, typowe początki programu typu "hello my world ", do rzeczy dla zaawansowanych programistów

 

Chciałbym żeby książka ładnie prowadziłą mnie przez programowanie w języku Java, dobrą ścieżką, po której można osiągnać fajnego skilla przy odrobinie chęci, zaangażowania i samodyscypliny.

 

 

Tyle w temacie, liczę że coś od was otrzymam.

 

Dziękuje za pomoc, plusy polecą na pewno ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...