Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

trxson

laptop pod CS:GO [2300-2800?]

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano.

 

Gralem jakies 2-3 lata temu w CS 1.6 i myslalem o tym, zeby znow cos postrzelac, jednak poki co nie mialem pod to sprzetu. Jako, ze moj dotychczasowy laptop odmowil posluszenstwa, jestem zmuszony zakupic nowy. I teraz moje pytanie, czy warto kupowac w ogole lepszy laptop ktory udzwignie CS:GO [w granicy 2300-2800zl] czy lepiej przyoszczedzic i zakupic zwykly laptop [1500-2000zl] i nie bedzie odczuwalnej roznicy w fpsach i we wszelkich przycinkach w grze? Pytam, bo pamietam ze swego czasu grajac w 1.6 strasznie denerwowalo mnie skaczace 40-60fps.. Z tego co wiem to w laptopach i jest 60Hz, ale nie znam sie na tym dokladnie, wiec prosilbym kogos ktos jest w temacie o pomoc ;) No i kolejne pytanie, czy jesli podlacze monitor/tv o wiekszym odswiezaniu przez kabel HD pod kompa, to jestem wtedy zauwazyc ta roznice w fpsach?

 

Prosilbym o mozliwie szybkie odpowiedzi, gdyz musze sie jak najszybciej zdecydowac co do sprzetu. Z gory wielkie dzieki! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer e5-572 z i3m + gt840m

 

Dell 3542 z i7 ulv + gt840m

 

Mają zbliżoną wydajność. Dell ma procesor o oczko lepszy ( i7 ulv to wydajność i5m)

W dellu masz takżę lepszą gwarancję.

Oba wg mnie są najbardziej opłaclanymi przy twoich potrzebach.

Jak chcesz to zółóż i kup della, jak nie to acer też będzie akuratyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie proponuję rzucić okiem na:

Lenovo Z50-70 - niskonapięciowy Core i5 o wydajności niewiele odstającej od w. w. Core i7, do tego dysk ExpressCache 1 TB (szybszy od klasycznego HDD, wolniejszy od SSD) i 840M. Plusem jest tu aluminiowe wykończenie oraz matryca FullHD, która znacznie zwiększa komfort pracy, nawet z banalną przeglądarką WWW.

 

Interesującą propozycją jest także Asus K555LN-XO117. Tutaj zwykły dysk twardy i niskonapięciowe Core i7, a także matryca HD, ale komputer jest w zestawie już z oprogramowaniem.

Jeszcze przez krótki czas, na kod rabatowy MIKOLAJKI, dostaniesz go ze stówką rabatu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz taniej Lenovo Z510 i3-4000M/4GB/1000/DVD-RW/Win8X GT 740M

 

Laptop lekki, ładny design, porządnie wykonany, z matową matrycą, podświetlaną klawiaturą i dobrymi głosnikami JBL.

1000 GB SATA 5400 obr.

Express Cache 8 GB

2,20 kg wagi

Windows 8,1

 

A drożej Acer E5-572G i5-4210M/8GB/500/DVD-RW/Win8X GT840M

 

Pełny i5.

500 gb dysk

Matowa matryca

Windows 8.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie MSI CX61 KLIK z pełnym i5, 8GB RAM i kartą GF840. Laptop posiada matową matrycę i mocniejszą baterię niż acer e5

 

ewentualnie lepiej wykonany Asus R553 KLIK z aluminiową obudową, procesorem i7ulv (poziom i5m, mniejszy pobór prądu), 8GB RAM i GF840

 

 

Bez problemu wyciągniesz stałe 60FPS w CS:GO

http://www.notebookcheck.pl/NVIDIA-GeForce-GT-840M.105909.0.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...