Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Yuuhi

Jaki zasilacz do 450zł dla mojego zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję cichego zasilacza dla swojego zestawiku : i5 3570k ASRock Z77Pro3 Corsair XMS 3 2x4 1600 1,65v R9 290x Vapor-X do kwoty 450zł,obecnie posiadam i pracuję na XFX 550W ale nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie szczególnie że grafika jest podpięta z molexów a dziś podczas gry w Crysis 3 zaczął tykać zasilacz i nie wiem czy jest to bezpiecze.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego grafika jest podpięta z molexów? Przecież w zasilaczu są PCI-E 8pin?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Podłącz kartę na wtyczkach PCI-E, a nie na przejściówce molex. Twój PSU ma 2x 6+2 PCI-E, więc nie będzie problemu.

2. Terkotać mógł zacząć wentylator, ewentualnie piszczą sobie cewki, co jest dosyć częstym zjawiskiem. Najlepiej przystaw ucho do zasilacza, odgłos terkotania wentylatora jest dosyć charakterystyczny.

3. Osobiście nie widzę potrzeby wymiany zasilacza, ponieważ spokojnie ogarnia on ten zestaw, który nie powinien bać więcej niż 400W na linii 12V, a XFX ma tam 528W, więc zapas jest na prawdę spory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mój psu ma 1x6+2 i 1x6 tylko właśnie ;// i co mam zrobić dziwnie zachowuje się komputer bo w grach np far cry 4 na full detalach mam przez 5 sek płynną grę i przycinkę lekką i to samo jest w Crysis 3 raz płynnie raz przycinki , na gpu z mam napięcie skaczące z kraty 12v na 11,75 11,88 i 12 nie wiem już co to jest płyta główna , zasilacz , czy dyski . Skrótem mówiąc Pomocy

 

i myślę czy nie zakupić przejściówki z pcie 6 na 8 pin tylko które to są bo na morelach jest jakaś ale EPS pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EPS to przejściówka do płyty głównej, nie karty graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jak wepniesz 6-pin w 8-pin, to karta nie startuje? Jak nie, to masz jeszcze opcję spróbować z przejściówką 6-pin PCI-E > 8-pin PCI-E (są one pewniejsze niż Molex > PCI-E). Nie 8-pin EPS, tylko PCI-E, jak już zostało wyjaśnione, to nie jest wszystko jedno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem no właśnie nie startuje jeżeli podepnę 6pin ;/ konieczna będzie przejściówka ,a co do przycinania to nie wiem czego to może być wina mam nowy dysk SSD plextor m6s polecony przez to forum z biosem 1.06 a gry są zainstalowane na HDD Toshiby 500gb może to HDD się juz psuje i przymula cały system, skoku napięć na zasilaczu ? , przepięć na płycie gł. w bf4 w consoli mam 61fps spadki do 57 czasem ale obracanie kamerą nie wygląda płynnie

 

czy to się nada http://proline.pl/?p=AKA+PCIE+6PIN+8PIN ,sklep mam blisko :D ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...