Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adamo-PC

Karta Graficzna do I7 3770K,@ 3,7Ghz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niestety nie mogłem znaleźć podobnego wątku. Może źle szukam?

 

Potrzebuję karty graficznej do fify 15 aby pograć na max detalach, w inne gry praktycznie nie gram bo szkoda mi czasu ;).

 

Obecnie posiadam taki zestaw:

I7 3770K,@ 3,7Ghz

Gigabyte GA-Z77X-D3H rev 1.1

16GB - 2x8gb G.Skill RipjawsX 1600

2x Dysk Samsung F3 1tb i 750gb

Zasilacz OCZ 550ZT.

 

Szukam czegoś do 300zł. Może być to karta używana. Jak na razie w oko wpadło mi coś takiego: http://allegro.pl/gigabyte-gtx-460-windforce-oc-1gb-gddr5-box-gwar-i4931078947.html

Zasilacz uciagnie tą kartę? A może polecicie coś innego?

Z góry dziękuję za pomoc i wyrozumiałość. Nie jestem jakimś maniakiem sprzętowo-gaimingowym. Używam kompa głównie do obróbki zdjęć ;). Zależałoby mi na tym aby karta była możliwe najcichsza. Miałem kiedyś Palita 9600GT - to była po prostu masakra. Prawie jak odkurzacz.

 

pozdrawiam świątecznie,

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 250zł hd 7770 a do 300 hd 7790

 

do 250zł hd 7770 a do 300 hd 7790

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak późno bo nie dawno sprzedałem swojego HD6870 OC od Gigabyte'a za 250zł. Szukaj szukaj, myślę że najlepiej czegoś używanego na gwarancji. Lepiej Cię to wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Wolałbym chyba coś ze stajni Nvidia. Ponoć jest bardziej zoptymalizowana pod intele, szczególnie 4 rdzeniowe? Może być też coś nowego do ok. 400zł bo mam możliwość odpisania vatu.

 

pozdrawiam,

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przeryłem allegro i wpadły mi w oko 2 używane modele z fakturą Vat.

 

MSI GTX560TI OC TWINFROZRII 1GB

MSI R6950 Twin Frozr III Power Edition/OC 2GB

 

Ewentualnie: Asus HD 7790 2GB DDR5 DCu II ale tutaj będę musiał wydać troszkę więcej

 

Który będzie lepszy? Z tego co wyczytałem to chyba bardzo porównywalne? No i jak z tą współpracą radeon + i7? No i przede wszystkim czy mój zasilacz je pociągnie bo nie mam go zamiaru zmieniać ;). Tak jak wspomniałem grałbym tylko w fife 15, na codzień zajmuję się grafiką 2D ;). Zapomniałem wspomnieć o obudowie: Zalman Z11 Plus. Dla niektórych pewnie obrzydliwa ale ja tam lubię takie kosmiczne klimaty ;). Proszę bardzo o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Wolałbym chyba coś ze stajni Nvidia. Ponoć jest bardziej zoptymalizowana pod intele, szczególnie 4 rdzeniowe? Może być też coś nowego do ok. 400zł bo mam możliwość odpisania vatu.

 

pozdrawiam,

Adam

Nie prawda:D Karty AMD radzą sobie właśnie lepiej z procesorami Intela :E

 

HD7790 2GB lub HD7850 2GB na licytacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...