Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dziki19931

PS4 i dodatkowe kable- pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie dodatkowego okablowania do padow, ponieważ konsola stoi na podwyższeniu, a zazwyczaj czas z moja partnerka będziemy spędzać w odległości około 4-5 metrów od konsoli to chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mógłbym spróbować podłączyć pady, żeby nie musieć ich przypadkiem odstawiać w trakcie sesji do ładowania. Tak więc, czy powinienem wykorzystać jakiś USB hub np z hamy 10m, i czy zasilanie z konsoli mu wystarczy żeby ładować dwa pady? A jeśli nie, to czy pozostaje mi jedynie kupić stacje dokująca i robienie przerw co kilka godzin żeby podladowac obydwa kontrolery? Jestem posiadaczem konsoli od ok miesiąca i na razie przebilem się tylko przez ustawienia i menu, wiec nie wiem tak naprawdę ile DS4 jest w stanie wytrzymać. Czy ktoś korzysta z takich 'przedluzaczy' i jest w stanie coś nam podpowiedzieć?

___

Post pisany z telefonu, wiec za jakieś błędy Przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg moich doświadczeń, pad wytrzymuje jakieś 8h grania, więc jeśli nie zamierzasz no-life'ować wystarczy po prostu codziennie na noc podłączać go do ładowania.

A ładować można z czegokolwiek co da te 5V :) -> złącze USB konsoli, komputera, ładowarka do telefonu etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grasz w odległości 5m od konsoli to kup zwykły przedłużacz usb<->usb 5m.

Ja mam taki u siebie i wszystko działa bezproblemowo.

 

@dzb wszystko ładnie, pięknie pod warunkiem, że się pamięta o tym żeby pada ładować ;) Ja akurat nie mam specjalnie dużo czasu na granie, wręcz gram "okazjonalnie" i przeważnie kiedy chcę pograć to mam rozładowanego pada :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My gramy właśnie na codzień (jako studenciaki możemy sobie pozwolić :P) i zdarza nam się wytrwać przy kompie więcej niż 5-6 godzin szczególnie przy Diablo, wiec głównie o to mi chodzi, żebyśmy mogli bez zbędnych przerw mogli bawić się dalej konsolą. Czyli taki przedłużacz do każdego pada i powinno działać, tak? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musi działać, ewentualnie przedłużacz dociągasz do miejsca gdzie siedzicie i ładujesz ładowarkami od telefonów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...