Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gaatsu

Potrzebuję porady/ porad.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Stworzyłem ten temat ponieważ potrzebuję fachowej/technicznej pomocy albo raczej porady.

 

Celuję w Cisco.

 

Sprawa wygląda następująco.

 

Nie mam wykształcenia informatycznego. Mieć komputer, umieć w nim zrobić proste sprawy itd to jedno. Zająć się zagadnieniem, którego praktycznie wogóle się nie zna to już inna sprawa.

Chcę tego spróbować bo zawsze wydawało mi się to ciekawe, czemu tego nie zrobiłem wcześniej - nie jest to tematem wiec nie ma się co rozpisywać.

 

W obecnej chwili jestem na etapie studiowania książki Sieci komputerowe. Biblia - Barrie Sosinsky

 

Biblia - Sieci komputerowe

 

Staram się iść wolno ale ze zrozumieniem nawet jak widzę że temat jest dla mnie co najmniej nieciekawy.

 

Jeżeli po "przestudiowaniu" książki będę się czuł na siłach to zakupię w tym wydawnictwie podstawy Cisco.

 

Do rzeczy:

 

Czy powinienem wcześniej zapoznać się z większą ilością wiedzy niż jest zawarta w tej książce ?

 

Jakie czasopisma polecacie ? (siłą rzeczy muszą być dostępne jako e-booki, gdyż nie mieszkam w Polsce)

 

Ciekawe/warte odbycia szkolenia wcześniejsze by lepiej być zaznajomionym z tematem(nie mówię tu o szkoleniu Cisco) (miasto docelowe - Warszawa. Czasem wracam w rodzinne strony na tydzień lub dwa)

 

Czy jest coś co pominąłem ?

 

Hejt po mnie spływa jak mocz w toalecie. Jeżeli już ktoś zdecyduje się odpowiedzieć to prosiłbym by było też napisane czemu ktoś poleca/proponuje coś (...Przyda Ci się to bo : 1... , 2..., itd.)

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam i Wesołych Świąt

 

Gaatsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...