Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Erro

Zestaw "budżetowy"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

Chciałbym "złożyć" do swojego pokoju jakiś fajny zestaw, gdyż przebywając u przyjaciela usłyszałem prawdziwą muzykę, postanowiłem że to jest to. On niestety się na tym nie zna, więc piszę z prośbą do was :)

Chodzi mi o takie połączenie by PC, TV, w przyszłosći może CD i jakaś konsola, były podłączone pod amplituner, na razie mam na to jakieś 1500zł, jak nie wystarczy no to w późniejszym terminie kupię.. ale też nie chcę czekać pół roku ;)

Słucham przeróżnej muzyki, więc tu wam nie sprecyzuję. Pokój mam dość duży, ale przez "nowoczesny" desgin nie ma za dużo mebli, więc potężnych kolumn nie potrzebuję.

Do kupienia na pewno jest karta dźwiękowa, amplituner, kolumny podstawkowe(głośnikowe czy jak one tam się inaczej nazywają).

Myślałem o:

#1 najtańsza karta dźwiękowa z wyjściem optycznym + AVR-X500 + kolumny - tv(dekoder) i pc podłączone przez kable optyczne (najtańsza gdyż czytałem gdzieś, że przez optyczne, kontrolę nad dźwiękiem przejmuje wzmacniacz/amplituner)

#2 AIM SC808 + amplituner(z jednym optykiem) + kolumny

 

Jeżeli to może być do dupy, to inne ustawienia także proszę śmiało pisać :)

 

TV: http://www.morele.net/telewizor-lg-32lb561b-czarny-638286/

MOBO: http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-z97-g43-intel-z97-4xddr3-vga-gblan-atx-z97-g43-640728/

 

Aaa, używam też tego do gier (piszę bo gdzieś o to pytali), słuchawki jakie na razie posiadam AKG K512 i najtańszy mikrofon, dla którego musi się znaleźć wejście w pc (chyba że mogą być obie na raz włączone, choć wolałbym nie zaśmiecać kompa tyloma sterownikami)

 

cheers :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci napiszę tak.

Aim 808,coś z używanych "starszych sprzętów" np.PMA-980R,i kolumny diy ,te szukaj na forach audio w działach sprzedam.

Powinno być w budżecie i zagra to dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci napiszę tak.

Aim 808,coś z używanych "starszych sprzętów" np.PMA-980R,i kolumny diy ,te szukaj na forach audio w działach sprzedam.

Powinno być w budżecie i zagra to dobrze.

 

no tylko te kolumny mogą być zrobione z czegokolwiek, więc na co patrzeć szukając?

a co jeszcze mogło by być z tych po prostu używanych sprzętów? bo takie także oczywiście mogą być (np pma1060, pma860 - chyba że są na takim samym poziomie i brać który tańszy?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj używanych b&w 601,tannoy m2,do tego jakieś tanie standy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze mółbym zarzucić swoimi poglądami? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...