Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BaraninaNaGrubym

Używka do +/-400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, troszeczkę kaski z pensji się odłożyło i nadszedł czas wymienić szrotowatego gtxa 260 OC który sypie błędami jak dziki na coś lepszego, budżet jaki mogę przeznaczyć to 400zł ale tę stówkę ekstra odżałuję jeśli będzie potrzeba, myślałem nad gtx 570 lub 580, używki w tej cenie można dostać a nawet nowe

 

mój obecny setup:

płyta główna: Asus m4a77td PRO

procek: Phenom II x4 925 oc na ~3.0ghz

ram: 8gb kingstonów ddr3 1600mhz

zasilacz: OCZ stealth xstream 600w

no i sypiący się gtx 260

 

 

więc jak już mówiłem myśle nad 570 lub 580 tylko nie wiem od którego producenta wybrać, karta ma służyć głównie do gierek- world of tanks, skyrim na modach, metro last light redux i 2033, dragon age, dark souls i kilka innych, i tak używam rozdzielczości 1440x900 (taki monitor, lepszy mi nie potrzebny) ale zależy mi na tym żebym mógł spokojnie grać i nie czytać co chwilę komunikatów od karty graficznej ale jednocześnie chcę jak najlepiej kupić, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie celuj w hd 7850 2gb albo w gtx 660 (będzie droższy niż wcześniejszy radek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, wezmę jednak radeona, w testach delikatnie gorzej od gtxa 580 ale pobiera 200w mniej mocy pod obciążeniem a to dla mnie duży plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licytuj bo HD7850 2GB od gigabajta bez gwarancji poszedł za 400zł, HD7790 2GB z ponad roczną gwarancją za 360zł. Tutaj ja się skusiłem i wylicytowałem za 400zł 7870XT mam nadzieje, że przyjdzie i będzie sprawna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...