Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

henyo

kilka CPU (s.1150, s.1155), 1xMobo s.1155

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam:

2xXeon E3-1230 v3 - wyjete z nowej workstacji Z230 po upg do E3-1270 - gwarancja 3lata, dla potrzebujacych moge dolozyc chlodzenie boxowe - 750PLN/1szt+KW,

1xXeon E3-1225 v2 - uzywany przez rok w komputerze media center tak wiec pozostalo 2 lata gwarancji rowniez wyjete z workstacji Z220 550PLN+KW

1x i3-2120 - gwarancja rozruchowa 14dni - 175+KW sprzedany

1x Celeron G550 - gwarancje do sprawdzenia, musze odszukac w papierach. 75+KW

plyta MSI B75IA-E33 nowa. otrzymana po wymianie gwarancyjnej w komputroniku gwar 36mies - 225+KW

mozliwe alledrogo (nick: henyo) - dochodza koszty prowizji, mile widziany odbior osobisty w Wawie.

Nie rezerwuje, oferta dla zdecydowanych. Komunikacja przez priv.

 

/Edit/ Gwoli scislosci: WSZYSTKIE rzeczy ktore sprzedaje sa SPRAWNE w 103% - te 3% dla watpiacych ;). Zreszta polecam sprawdzenie sobie moich komentarzy na alledrogo.

ShaDow Pro - rzuc okiem na wytluszczenie i na przekreslenie.

 

/Edit 2/ Incore00 - napisales do mnie ze procesor doszedl i ze go testujesz.

Cytuje: "wygląda na to, że z prockiem wszystko ok, ale jeszcze sie upewnie wygrzewając go w prime, jak znajde troche czasu.". Nie widze tu ani slowa o problemach z instalacja, a wrecz moge wnioskowac ze wszystko smiga, i chcesz jeszcze go pogrzac w Prime (ktory nomen omen jest jak sie domyslam odpalany byl z windy/linuxa.

Dolozylem zgodnie z prosba wentylator boxowy. Dysponujesz telefonem i mailem do mnie - nie raczyles dac znac ze cos nie gra. Nie zamierzam psuc sobie opinii na allegro i na forum tylko po to by sprzedac uszkodzony/niesprawdzony sprzet. Dalem gwarancje rozruchowa - 14dni, nie widze problemu zeby odeslac procesor. Oczywiscie sprawdze go po otrzymaniu bo nie chce dokladac do zabawy z wygrzewaniem.

 

/Edit 3/ Incore00 - mi rowniez trudno jest polecic Ciebie jako Kupujacego - potestowales, odeslales, napisalem prosbe o nr konta i cisza - ale rzucic tekstem ze 3tyg czekasz na zwrot to latwo jest. Moze prosze napisz kiedy napisalem prosbe o nr konta? A wchodzilem na forum srednio co dwa dni zeby sprawdzic czy raczyles go podac. Suma sumarum odeslales mi procesor ktory wywiesza system po ponad pol godzinnym grzaniu a nie na etapie instalacji czy normalnej pracy systemu. Ale wynosze z tego nauke zeby wysylkowo nie sprzedawac niczego, wole zeby ktos przyszedl, sprawdzil sobie u mnie, nawet jezeli ma to oznaczac ze zajmie mi czas niz pozniej tracic go jeszcze wiecej. Jeszcze jeden drobiazg - od poniedzialku do piatku pracuje poza domem wiec chyba nie oczekujesz ze bede wozil ze soba platforme do testowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, weźcie pomyślcie

 

i3 za 175zł jeszcze 2120 nie 2100

 

nie kupisz taniej, za 200 idą bez problemu na allegro,

 

jak nikt nie kupi do konca roku to wezme mozliwe ze razem z g550

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt albo nie testowany, albo sprzedający sprzedaje uszkodzony sprzet.

 

 

 

Procek teoretycznie miał być sprawny w 103%, w praktyce nie był w stanie zainstalować systemu - instalacja się zawieszała, początkowo myślałem, że to duńkowe pamięci, bo na innych kostkach instalacja doszła aż do 41%, ale na tym się skończyło. Inny procek zrobił to bez problemu. Potem dałem mu 2gą szanse i włożyłem go jeszcze raz w celu sprawdzenia, czy obsłuży gotowy system, jedyne co ujrzałem to czarny ekran w miejscu pulpitu. Prawdopodobnie procek na uszkodzony kontroler pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt albo nie testowany, albo sprzedający sprzedaje uszkodzony sprzet.

 

 

 

Procek teoretycznie miał być sprawny w 103%, w praktyce nie był w stanie zainstalować systemu - instalacja się zawieszała, początkowo myślałem, że to duńkowe pamięci, bo na innych kostkach instalacja doszła aż do 41%, ale na tym się skończyło. Inny procek zrobił to bez problemu. Potem dałem mu 2gą szanse i włożyłem go jeszcze raz w celu sprawdzenia, czy obsłuży gotowy system, jedyne co ujrzałem to czarny ekran w miejscu pulpitu. Prawdopodobnie procek na uszkodzony kontroler pamięci.

 

Który procek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam sprzedającego. Kupiłem procesor i3 2120, który miał okazać się sprawny w 103%. Co do czego miał prawdopodobnie uszkodzony konktroler pamięci, więc odesłałem go do sprzedającego, który mówił, że go sobie sprawdzi. Własnei mija 3 tydzień, od kiedy wysłałem mu procesor. Nie mam do dzisiaj ani procesora ani zwrotu gotówki. Daje tydzień na zwrot SPRAWNEGO procka lub odesłanie pieniędzy, w przeciwnym razie załatwimy to inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, weźcie pomyślcie

 

i3 za 175zł jeszcze 2120 nie 2100

 

nie kupisz taniej, za 200 idą bez problemu na allegro,

 

jak nikt nie kupi do konca roku to wezme mozliwe ze razem z g550

Ja się tak zastanawiam, czy Ty jesteś adwokatem u niektórych osób sprzedających tutaj na Pclabie, przejrzałem kilka ofert i w żadnej nie kupujesz tylko polecasz, albo bronisz cen sprzedającego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem od henyo 2 krotnie chyba i zawsze 5/5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam, czy Ty jesteś adwokatem u niektórych osób sprzedających tutaj na Pclabie, przejrzałem kilka ofert i w żadnej nie kupujesz tylko polecasz, albo bronisz cen sprzedającego ?

Bo pozniej przychodzą do mnie i sie dziwią czemu taki sam procesor u mnie kosztuje 240 a tam był za 170, a no dlatego ze wszysto jest sprawdzone, kontakt sie nie urywa.

 

Mimo ze cena dobra to sie targują, przypomniala mi sie sytuacja gdy ktos chciał kupic procesor, tytuł tematu QUAD 9500 (wiec wszystko wskazuje ze chce kupic phenoma 9500 a nie core q9550

 

Cena rynkowa phenoma 9500 to 250zł a intela q9550 700, zaproponowalem 9500 (czyli phenoma za 200) a gosc: wezme pod warunkiem ze pokryjesz wysyłke i jakies foto prosi.

No to wysylam foto, a on na to ze to przeciez amd a on chciał intela.

 

:E :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u Henia płytę z odbiorem osobistym i też wszystko OK było ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pozniej przychodzą do mnie i sie dziwią czemu taki sam procesor u mnie kosztuje 240 a tam był za 170, a no dlatego ze wszysto jest sprawdzone, kontakt sie nie urywa.

 

Mimo ze cena dobra to sie targują, przypomniala mi sie sytuacja gdy ktos chciał kupic procesor, tytuł tematu QUAD 9500 (wiec wszystko wskazuje ze chce kupic phenoma 9500 a nie core q9550

 

Cena rynkowa phenoma 9500 to 250zł a intela q9550 700, zaproponowalem 9500 (czyli phenoma za 200) a gosc: wezme pod warunkiem ze pokryjesz wysyłke i jakies foto prosi.

No to wysylam foto, a on na to ze to przeciez amd a on chciał intela.

 

:E :E :E

 

 

Procka wartego 700 chciał za 200 z wysyłką gratis ?!!:D

 

Trzeba było jeszcze do paczki wrzucić min. 1k zł w gotówce, by miał na reszte pc-ta i dać gw. na 3lata min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ku potomnosci kilka slow: jezeli cena za niska to prosze zaplacic wiecej, nie mam nic przeciwko, nie kazdy jest Januszem biznesu. Nie sprzedaje niesprawnych rzeczy, w mysl "nie rob drugiemu..." oraz zeby oszczedzic sobie nerwow. Tak na chlodno to mamy slowo przeciwko slowu - wyslalem sprawny procesor, dolozylem na prosbe uzytkownika wentylator, zostalo to zabezpieczone transakcja via allegro. Co moge jeszcze zrobic? Wyslac dwie sztuki - niech uzytkownik sobie sprawdzi i wybierze a potem zapewne druga sztuke odesle ;) Postawcie sie w sytuacji Sprzedajacego - wysylacie sprawny procesor - wyjety z dzialajacego zestawu HTPC, a potem okazuje sie ze wraca jako uszkodzony. Rownie dobrze mogli go diabli wziac podczas testowania. Slowo przeciw slowu.

Prosba do kolegi Kupujacego o uczciwe napisanie kiedy prosilem o podanie nr konta do przelewu zwrotnego? Jak rowniez o potwierdzenie ze informowalem o tym ze w chwili obecnej nie mam czasu tego sprawdzac, wiec zwroce pieniadze od reki - historia korespondencji jest dostepna.

Podsumowujac: zepsuta opinia za 170zl to slaby interes, a jak widac rzucac blotem, a nuz sie przylepi to taki nasz narodowy sport. Zycze koledze aby zdarzylo mu sie cos podobnego - jak zdazylem sie zorientowac handluje uzywanymi procesorami, moze najdzie go wtedy refleksja zeby uzywac komunikatora/telefonu/maila i zastanowic sie zanim sie cos lekka reka napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...