Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fierybane

[Z] Laptop Lenovo Y580 na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, chciałym wymienić laptopa Lenovo Y580 w najwydajniejszej możliwej specyfikacji:

 

Procesor: Intel® Core™ i7-3610QM

RAM: 8 GB RAM

HDD: 1 TB

MATRYCA: HD

GPU: GTX660M

 

kupiony na X-KOM'ie (dokładnie taki) w 2013 roku, dlatego też nie ma już gwarancji od Lenovo, mam też fakturę za laptopa, na której data sprzedaży to 19 sierpnia 2013, czyli laptop posiada gwarancję od X-KOM do 20 sierpnia 2015 roku. Laptop jest w 100 % sprawny, nigdy nie trzymałem go na kolanach, tylko na podstawce chłodzącej, przez rok był podłączony do monitora. Mam od niego pudełko, instrukcje obsługi, płytę ze sterownikami, ładowarkę. Bateria laptopa przez 80 % czasu używania była pp wyjęta, a laptop chodził na kablu, baterii używałem tylko na wykładach ^^. Więcej info na PW.

 

 

Zamienię na samą skrzynkę, ciężko mi sprecyzować, więc proszę Was o Wasze propozycje, najlepiej wymiana osobista Toruń - Bydgoszcz - Grudziądz - Brodnica te okolice, chociaż nie wykluczam dalszych miejscowości jak i innego sposobu wymiany.

 

Fotki słabe bo było ciemno jak robiłem i to telefonem.

 

Zdjęcia-imgur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, nie myślałem o sprzedaży i o jego wartości, chciałem to rozważać dopiero po otrzymaniu jakiś ofert na wymianę :P dałem za niego 3200, cena wiadomo trochę spadła. Nie wiem... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie chodzą coś w granicach 2200-2500. Nowka taka jak Twoja tylko, że z FHD kosztuje 2800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu allegro mogę zaproponować najwyżej 2000zł. Nie ma tu ani SSD, ani Full HD, ani Systemu, są oferty z 16GB Ram i 3630QM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zamknięcia, zdecydowałem się na sprzedaż i dołożenie pieniędzy do nowego komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuszna decyzja i złożysz sobie pod siebie komputer. Tutaj Ci zaproponuja zestawy i beda wolali za DVD i inne pierdoly a w dzisiejszych czasach mozna sie obyc bez tego i troche zaoszczedzic na lepsze chlodzenie czy inne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...