Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kzeqiuex

Laptop czarny ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podczas uruchamiania laptopa mam normalnie obraz , lecz gdy wybieram konto użytk. i podczas uruchomienia jest czarny obraz. W trybie awaryjnym jest normalnie obraz.

Dzieje się tak, ponieważ podpiełem ps3 do laptopa i zamiast dać zastosuj dałem ok( w "rozdzielczość ekranu" zmieniłem na 2 monitor i sygnał vga). I jest czarny obraz. Jak przywrócić do wcześniejszego stanu?

 

Jakaś komenda czy coś? Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leosi

1.podłącz laptop pod telewizor lub monitor powinno pokazać ekran i zmienisz sobie ustawienia wyświetlania ekranu.

 

2.możesz jeszcze spróbować w trybie awaryjnym odinstalować sterowniki karty graficznej wtedy powinno się przywrócić domyślne wyświetlanie na matrycy i zainstalujesz sobie od nowa sterownik graficzny.

 

3.wejdź sobie w ten tryb awaryjny i zrób nowe konto użyszkodnika no a później wejdź sobie na to konto nic innego nie wymyśliłem może inni będa mieli jakieś pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można i tak, albo

jak załaduje się konto użytkownika które nie widać na ekranie

przytrzymujesz klawisz win i naciskasz 2 razy klawisz P,

i puszczasz obydwa klawisze na 5 sekund,

jak się nie uda przełączyć to powtarzasz ponownie czynność. Istnieją tam 4 opcje, i w końcu na którąś cię przełaczy.

 

przełącza to między poszczególnym ekranami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywróciłem system z przed paru dni, a za wszelka pomoc dzięki wielkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...