Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzyn

Siberie v2 cichsze od doków? czemu?

Rekomendowane odpowiedzi

witam, na wstępie wiem, że to nie słuchawki do muzyki, i wgl przereklamowane, bo to napiszecie, ale chodzi mi o następującą sprawe. Mam wrażenie, że gdy słucham muzyki z yt, to głośniejsze są samsungowe doki. W grach sprawują sie super i na max volume łeb boli, ale w muzyce nie są zbyt głośne. Tak już mają te słuchawki, czy to wina integry? Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są cichsze to są, jeżeli nie są to nie są. Co to za pytanie w ogóle? Znormalizowałeś wszędzie poziomy głośności? Popatrzyłeś jaką skuteczność mają jedne słuchawki, jaką drugie? Odzwyczaiłeś mózg od ciągłego natężenia dźwięku by móc porównać z chwilowymi strzałami, krokami, rozmowami w grach? Tam żadnych czarów nie ma i na pewno integra nie puszcza Ci muzyki ciszej, a gierki głośniej, bo sama tak chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie takim pytam, że spodziewałem się, że nauszne będą głośniejsze od słuchawek od telefonu. I na max volume np w filmie na yt doki grają głośniej i troche mnie to ździwiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokanałowe - małe przetworniki, mała impedancja = mniejsze wymagania prądowe, przetwornik tuż przy błonie bębenkowej ucha = większa głośność.

 

...do tego youtube standardowo uruchamia się w głośności -6dB (w połowie/50%). Ale można podgłośnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...