Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PaszteT1

Monitor, problem z rozdzielczością

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem jak zmieniam rozdzielczość w grach to monitor sie robi czarny i wyświetla mi się taki komunikat "cannot display this video mode change computer display input to 1920x1080@60hz" nie co zrobić aby taki komunikat mi nie wyskakiwał.

 

Monitor PHILIPS 227E4QHA 21,5"

Karta Graficzna GeForce GTX570

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj pełną specyfikację komputera i przy użyciu jakiego złącza podłączony jest monitor.

Po za tym instrukcja i jeszcze raz instrukcja. Nie po to producent marnuje papier na instrukcję, by ich nie czytać. W niej masz na stronie 20 bodajże napisane jakie rozdzielczości i przy jakich częstotliwościach odświeżania monitor pracuje i koniec. Ustawienie innej może się wiązać z problemami z wyświetlaniem obrazu. Instrukcja masz link. Napisz koniecznie jakim złączem jest to połączone, bo w przypadku tej tabeli z instrukcji to ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły kabel VGA tylko że do kompa mam pdpietą przejściówkę dvi-vga. Specyfikacja

Procek Intel Pentium G3420 3.2GHz

4GB RAM

Płyta Główna: Gigabyte GA-H81M-S2PV H81 mATX s.1150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tu może być zgrzyt, Bo teoretycznie Twój monitor po VGA obsługuje każdą rozdzielczość, ale po DVI już nie. Zmień w grze rozdzielczość jedną z tych wymienionych w tabeli w instrukcji.

Ewentualnie może być wina przejściówki. Można jeszcze spróbować przejściówki DVI-HDMI i podpiąć kablem HDMI. A już w ogóle najprościej to kupić kabel miniHDMI-HDMI Bo w tym GTXie powinieneś mieć mini HDMI i wtedy powinno być bez problemów. Coś w tym rodzaju Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...