Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

GZstiV

Monitor pod laptop MSI GT70 2PC ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czytam wszystkie tematy na forum i nie mogę się zdecydować, chciałbym wydać na niego 200 $ i znalazłem sklep z monitorem BenQ RL2455HM 24" Full HD WS 1MS LED Monitor

który ma pozytywne opinie od posiadaczy lecz model który mają w sklepie jest bez FLICKER FREE i brałbym go gdyby to miał. Bo 60 hz wystarczy mi spokojnie a na stronie producenta Benq piszę że ma tą funkcje więc nie wiem ocb :(

i tak myślę że wydajać za monitor 200 $ który ma tylko więcej cali niż w laptopie mija się z celem.

 

Jeszcze chciałbym się spytać dodatkowo czy mogę kupić monitor z większą rozdziałką niż 1920 x 1080 ? czy obraz będzie lekko pikselowaty ?

 

Bardzo mi zależy na funkcji FLICKER FREE która ułatwi życie moim oczom mógłby mi ktoś pomóc w wyborze ? :thumbup:

 

ps jeśli będzie coś ciekawego to to dorzucę stówkę (300$)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jedynym wyjściem będzie ten benq który ma flicker free >>> BenQ GL2760H 27" Full HD WS 2MS LED

ale nie wiem czy 27 cali to nie za duży dla mnie szczególnie grając w fps-y latanie oczami może być trochę męczące :P:hmm:

prosiłbym o opinie kogoś z monitem 27 cali czy tak faktycznie jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27" z 1920 x 1080 to tak trochę przerost formy nad treścią :) Do tego słabe kąty i gama barw. W tym przypadku płacisz za sam fakt, że to ma 27", chyba lepiej poszukać jakiegoś 24" monitora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...