Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Miyaga

odprowadzanie powietrza z obudowy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie. Czy aby zastosować zasilacz na dole to musi być do tego przystosowany model ? czy cokolwiek co teraz mam w obudowie wkładam na dół puszki i sobie odpowiednio działa ?

obudowa, do której chce przełożyć swojego kompa to

: http://allegro.pl/obudowa-silentiumpc-gladius-m30-usb-3-0-3x120mm-i4911981282.html

 

jednocześnie jaki zasilacz polecacie do mojej konfiguracji ? +/- 200zł. Fajnie, gdyby miał wyjmowane kable. Nie będę podkręcać swojego sprzętu. Zależy mi na bezawaryjnej (i bezpiecznej, zeby nie spalil się i razem ze sobą całego komputera) pracy.

 

Co do karty grafiki będzie zmieniana na gtx 660TI

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie działać, ale najbardziej odpowiedni będzie zasilacz z wentylatorem z wentylatorem 120mm (czyli takim, który nie jest montowany z tyłu zasilacza). Wtedy taki zasilacz montujesz wentylatorem do dołu, w obudowie będzie filtrowany wlot specjalnie na zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie mam taki zasilacz, który posiada wentylator na całej jego dolnej ściance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wentylacji obudowy, to bez obaw - to konstrukcja meshowa z możliwością rozbudowy i regulacji dodatkowych wentylatorów w razie potrzeby :) Jeśli zaś chodzi o zasilacz to spokojnie wystarczy tutaj już nawet Antec VPF 450W lub SilentiumPC Vero L1-500 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszedłem do miejscowego sklepu i kupiłem zasilacz Chieftec gps-600a8 i obudowę Cooler Master k350 i jestem zadowolony. zasilacz założyłem wentylatorem do dołu i wszystko dobrze się chłodzi. przewody odpowiednio ułożone i temperatury w normie. to teraz mogę przywitać nową grafikę :D szczęśliwego nowego roku wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...