Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DariusBtm

ASUS G551JM vs Lenovo Y50-70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jak w temacie, poszukuję laptopa do gier kwota to 3500zł (+/-300zł). Na razie moje oko przykuły dwa modele: Lenovo Y50-70 oraz ASUS G551JM w specyfikacji z cpu i7 4gen 4710HQ z tym że, o tym drugim jest bardzo mało recenzji i testów (czy ten asus posiada jakieś wady np. chłodzenia cpu i gpu że tak mało info o nim).

 

Wymagania:

-przekątna 15.6"

-matryca matowa

-rozdzielczość 1920x1080(FullHD)

-podświetlana klawiatura

-solidne wykonanie

 

Zastosowanie:

-BF3 i BF4 (głównie)

-internet

-i chyba tyle

 

Znalazłem jeszcze tego Lenovo z prockiem i5-4200H i teraz pytanie czy będzie duża różnica wydajności w porównaniu do i7-4710HQ (głównie chodzi o BF'a)

 

Jeżeli macie jakieś inne propozycję to proszę pisać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus G551 posiada lepszą matrycę oraz minimalnie niższe temperatury. Lenovo Y50 posiada obudowę typu SLIM a więć cieniutka, ma gorszą jakościowo matryce. Plusem Lenovo jest niższa cena - wystarczy na podkładkę, w którą radzę zainwestować jeśli ma być to sprzęt głównie do gier.

 

Do BF-a koniecznie i7, ta gra mocno męczy 4 rdzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, lepiej brać tego Asusa zamiast Lenovo ze względu na matryce i niższe temp.? Zastanawia mnie dlaczego jest tak mało polskich recenzji na temat tego Asusa :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...