Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kiTTz

Pliki .exe nie działają - Windows Media Player

Rekomendowane odpowiedzi

Bo piraci tak mają mieć , tak jak złapany złodziej na gorącym uczynku idzie do kryminału.

Kiedyś znajomy takie coś złapał oczywiście pobierał piracką grę, wszystkie pliki .exe zmieniło na .lnk i oczywiście nic nie otwierało.

Siedziałem ponad godzinę żeby to wyprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj odzyskiwania :)

 

Wejdz w menu start wpisz odzyskiwanie > otwórz przywracanie systemu >...... i dalej nwm co tam było

Odzyskiwanie mi kiedyś pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj odzyskiwania :)

 

Wejdz w menu start wpisz odzyskiwanie > otwórz przywracanie systemu >...... i dalej nwm co tam było

Odzyskiwanie mi kiedyś pomogło

 

nie da sie odzyskac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można zamienić regedit.exe na regedit.com, i edytować klucz exe i exefile, ale nie wiem, czy w 7 zadziała (z xp), bo nazwę trzeba zmienić command.com, nie wiem, czy w 7 jest, i czy pliki com działają, skoro 7 nie wspiera dos

 

jeśli masz płytkę musisz z płytki wystartować przez wiersz polecenia regedit, załadować jako gałąź rejestru plik software z system32\config, i w kluczu classes edytować klucz exe i exefile - ewentualnie przekopiować plik software na pena, i na innym komputerze załadować do regedit jak powyżej, edytować, i nadpisać plik w config

 

ale ze zrzutów wynika, ze cmd.exe startuje, więc dziwne - może i regedit wystartuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wklej do notatnika to:

Windows Registry Editor Version 5.00

 

[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe]

 

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe]

 

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe\OpenWithList]

 

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe\OpenWithProgids]

"exefile"=hex(0):

 

i zapisz jako fix.reg

potem klik na to i zastosuj, i restart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...