Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

inserthomepgdn

Jaka mysz do 400 zl ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosze doradzccie mi ktora mysz pod wzgledem sensora jest obecnie najlepsza na rynku. Moja poprzednia G500 byla w sam raz, jednak chce teraz nowa bo g500 sie zepsula.

 

Glownie gram w gry mmo/rpg, dla ZABAWY w FPP, G500 ksztaltowo byla idealna, trzymam w tradycyjny sposob reke na myszce.

 

Chyba faworytami obecnie sa G500S/700S/ G502.

 

G500S ma ciezarki, ale nie ma odpinanego kabla, natomiast 700S ma, ale nie ma ciezarkow. G502 ma inny sensor, nie wiem czy ma odpinany kabel, czy posiada ciezarki, oraz czy sensor z 502 jest lepszy od poprzednich.

 

Prosze doradzcie mi ktora mysz jest najlepsza obecnie na rynku pod moje wymagania, budzet wydaje mi sie byc wystarczajacy aby moc wybierac.

 

 

 

Dziekuje, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g700 podobno lepiej leży w dłoni niestety będzie musiał liczyć się z ładowaniem baterii co 2-3 dni albo kablem twardym jak drut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g700 podobno lepiej leży w dłoni niestety będzie musiał liczyć się z ładowaniem baterii co 2-3 dni albo kablem twardym jak drut.

 

Z tego co wyczytalem, G700 nie ma ciezarkow. Czy sensor maja taki sam?

 

 

Czy w tej cenie to jest najlepsza obecnie dostepna mysz na rynku, z najlepszym sensorem?

 

Chcialbym dzis zamowic, rankiem.

 

EDIT: Dodatkowo prosilbym jezeli logitech jest w tej cenie najlepszy lub tez nie, jakas taniutka podkladke polecic.

 

Dzieki z gory:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa na internecie recki, zwlaszcza g502. Nie ma odpinanego kabla, to przewodowa mysz, posiada ciezarki i jeden z lepszych sensorow na rynku. Mam, posiadam i polecam,,, do tego jakas standardowa podkladka (np. a4tech, tesoro aegis)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa na internecie recki, zwlaszcza g502. Nie ma odpinanego kabla, to przewodowa mysz, posiada ciezarki i jeden z lepszych sensorow na rynku. Mam, posiadam i polecam,,, do tego jakas standardowa podkladka (np. a4tech, tesoro aegis)

 

No ale czy jest lepsza od g500s / 700s?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz kwestia indywidualna co komu sie podoba, pod wzgledem technicznym to tak, lepsza z uwagi na sensor, ciężarki, scoll w dwóch trybach. Pozostałe kwestie to indywidualny wybór, jedynie co może przeszkadzać to dosyć głośny i specyficzny scroll, a raczej cieżki przeskok w jednym z trybów, ale to już czepianie się. Ponaddto przycisk sniper jeśli masz małą dłoń może być cieżki w uzyciu. Dlatego najlepiej byłoby przymierzyć przed zakupem czy kształt będzie odpowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...