Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kowal92

[Zestaw] Złożenie zestawu do gier za 2000 zł używanego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem całkowicie nieobeznany w temacie komputerowym jak już wspominałem wcześniej. Ostatnio znajomy kupił dobry używany komputer za 1620 zł

 

 

Procesor: Intel Core i5 2500K 4x 3.4GHz, po podkręceniu ok. 4.3GHz. Chłodzenie BOX.

Grafika: Gigabyte GTX 460 OC 1GB

RAM: 4x2GB DDR3 1333MHz firmy Corsair

Płyta główna: ASUS P8P67-M PRO

Dysk twardy: 1TB, 7200RPM, Hitachi

Stacja dysków: Nagrywarka DVD od LG

Zasilacz: OCZ StealthXStream 2, 700W

Obudowa: iBOX Fornax 5001

 

 

i to zainspirowało mnie do zakupu podobnego komputera. Chciałbym żeby nowsze gry śmigały bez problemu szybko, płynnie i wydajnie. Znajomy w grze CS:GO na max detalach osiągął jakość około 100-200 fpsów.

 

e: co sądzicie o tej ofercie? http://olx.pl/oferta/zestaw-dla-gracza-core-i7-4-x-3-373-8gb-250gb-gtx-750ti-2gb-w7-CID99-ID6u1ut.html#3cc910fc5c;promoted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu jak możesz mieć coś takiego w podobnej cenie:

 

Procesor: Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/ 759 zł

Płyta główna: MSI H81M-P33 /intel H81, LGA1150/ 169 zł

Pamięć RAM: GoodRam 4GB 1600MHz CL9 Play Blue 150 zł

Dysk twardy: Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda 229 zł

Karta graficzna: Gigabyte GeForce GTX 750 Ti OC 2GB DDR5 128bit 599 zł

Obudowa: Zalman ZM-T5 USB3.0 (micro ATX) 99 zł

Zasilacz: Aerocool VP-450 450W 120mm 130 zł

 

Suma: 2135 zł

 

@ www.esc.pl

 

 

 

Kod na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój ze sprzętem używanym. Padnie Ci grafa albo płyta główna (najprędzej) albo coś innego i będziesz sobie pluł w brodę. Za tą kasę możesz kupić ciekawy zestaw na nowych częściach i mieć spokój na parę lat, więc dlaczego tak nie zrobisz? Dorzuć te około 100zł i weź coś w deseń tego co Ci podałem a nie pożałujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź coś w deseń podobnego do tego. Jeśli to nie ma być takie samo to prosiłbym o wymienienie, ponieważ ja nie znam się kompletnie na komputerach. Jedyne jeszcze prosiłbym o obadanie tej oferty:

 

http://olx.pl/oferta/zestaw-dla-gracza-core-i7-4-x-3-373-8gb-250gb-gtx-750ti-2gb-w7-CID99-ID6u1ut.html#3cc910fc5c;promoted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro się nie znasz na komputerach to się posłuchaj kogoś kto się zna. Dzisiaj ceny nowych części są takie, że w większości przypadków bezsensem jest pchanie się w używki.

 

Nie bierz badziewia tylko weź, konkretny, nowy zestaw na markowych komponentach. Popatrz na ten co Ci wkleiłem i obadaj ceny w różnych sklepach - może wyjdzie Ci gdzieś taniej (koniecznie bez zamiany części przez sprzedawcę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, posłucham rady, tylko prosiłbym kogoś o złożenie takiego zestawu, ponieważ znając mnie i moją wiedzę nie złoże nic dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, posłucham rady, tylko prosiłbym kogoś o złożenie takiego zestawu, ponieważ znając mnie i moją wiedzę nie złoże nic dobrego.

Umieściłem wyżej zestaw minimalnie droższy, ale warty zakupu w swojej cenie. Koledzy pewnie umieszczą coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw od Lameismyname jest najlepszy,lepszego tu raczej nie bedzie.

Zasilacz mozesz tylko dacMój link Slyszalem duzo roznych opinii o tym aerocoolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu jak możesz mieć coś takiego w podobnej cenie:

 

Procesor: Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/ 759 zł

Płyta główna: MSI H81M-P33 /intel H81, LGA1150/ 169 zł

Pamięć RAM: GoodRam 4GB 1600MHz CL9 Play Blue 150 zł

Dysk twardy: Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda 229 zł

Karta graficzna: Gigabyte GeForce GTX 750 Ti OC 2GB DDR5 128bit 599 zł

Obudowa: Zalman ZM-T5 USB3.0 (micro ATX) 99 zł

Zasilacz: Aerocool VP-450 450W 120mm 130 zł

 

Suma: 2135 zł

 

@ www.esc.pl

 

 

 

Kod na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

 

Lame, a czy wymiana dysku na 500 GB pozwoli żeby bardziej odpicować bebechy, czy to raczej kwestia małej sumy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lame, a czy wymiana dysku na 500 GB pozwoli żeby bardziej odpicować bebechy, czy to raczej kwestia małej sumy?

Przy zmianie dysku na 500GB oszczędzisz 30zł. Kiepski biznes... dało by się wtedy lepszą obudowę (np. zalmana Z1) albo zasilacz (np. Antec VP-PC 500W) ale tak jak jest sądzę, że jest najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zmianie dysku na 500GB oszczędzisz 30zł. Kiepski biznes... dało by się wtedy lepszą obudowę (np. zalmana Z1) albo zasilacz (np. Antec VP-PC 500W) ale tak jak jest sądzę, że jest najlepiej.

 

Być może zadan głupie pytanie, ale czy w tym zestawie jest nagrywarka? To znaczy nie widzę jej na liście, ale słyszałem że w tych czasach nagrywarki są dodawane do jakiejś tam części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • witam..panowie doradzcie jakis fajny monitor do 4000 zl .musi miec tuner tv (najlepiej dobry smart)  glownie do gier strategicznych i ogladania tv  przekatna najlepiej 28-34
    • Faszysta Żyd Zelenski. Jeszcze tylko Niemca brakuje.
    • Gdyby Ukraina była świetnym krajem do życia to nie trzeba by było nikogo nakłaniać do jego obrony , w pierwszej Rzeczpospolitej nie było problemu zeby stanąć w potrzebie , w USA w 19-20 wieku było aż nadto chętnych do służenia w wojsku  Ukraina Kraj z kartonu z ogromną korupcja gdzie prezydentem jest faszysta Żeleński, popieram w 100% Ukraińców którzy uciekają z tego chorego kraju  @hubio i bardzo dobrze że nie chcą uczestniczyć w teatrze wojennym gdzie bogaci wykorzystują biednych @8V32 u nas wystarczy że w TV powiedzą że Putin zaatakował to już będą w Niemczech, covid pokazał że ludziom można wmówić wszystko używając do tego telewizora Gen. Koziej wskazuje, że taki żołnierz będzie pełnił rolę uzupełniającą czy pomocniczą. - Będzie też tym "mięsem armatnim". Na wojnie niestety żołnierze muszą ginąć, od tego nie da się uciec. Rzeczywiście z niewolnika branego z przymusu nie ma pożytku. W warunkach wojny nie ma innego wyjścia. Należy brać takich "niewolników", wcielać ich w te struktury i liczyć na to, że w jakimś procencie będą pożyteczni - podsumowuje gen. Koziej. Kolejny profesor z armii przyznaje wprost że to niewolnicy i mają na siłę być wcielani  @kalderon https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Faszyzm Przeczytaj i porównaj z tym co robi Żeleński  Naprawdę nie dostrzegacie tego że chcą wymordować białych mężczyzn a do białych kobiet sprowadzić imigrantów z Afryki ? Przecież to proste jak 2+2 , dziś Ukrainiec a jutro Polak pójdzie pod tasak
    • No cóż, każdy ma własne formy rozrywki Ustawa otwiera drogę do rozpoczęcia procedur, które mają kosztować £1.8M za każdego jednego deportowanego. Trzeba dużo fikołków, żeby uznać to za zabawne, do tego chyba za wygraną? PS. Początkowo zagrożeniem deportacji do Rwandy mieli być również...Afgańczycy, którzy wcześniej byli objęci rządowym programem...pomocy dla Afgańczyków, którzy pracowali dla Wielkiej Brytanii przed wycofaniem się z Afganistanu (ARAP). Po fali krytyki rząd się wycofał z tego, zapewne cię rozśmieszającego do łez, pomysłu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...