Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

focus

Konsole kontra PC, odcinek #1 - w co byście chcieli zagrać w styczniu?

  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W którą z tych gier chcielibyście sobie zagrać?

    • Infamous First Light
      17
    • The Swapper
      1
    • Worms Battlegrounds
      2
    • D4: Dark Dreams Don't Die
      6
    • Star Wars: The Old Republic
      8
    • Black Mesa Source
      14
    • Hearthstone: Heroes of Warcraft
      10


Rekomendowane odpowiedzi

W ramach naszego artykułu "konsole kontra PC" sprawdziliśmy, w co możemy zagrać w styczniu za darmo, lub w ramach wykupionych usług abonamentowych. Zaproponowaliśmy kilka gier. Całkowicie subiektywnie wybraliśmy po jednej na każdą platformę, nagraliśmy krótki zapis rozgrywki i spisaliśmy swoje całkowicie subiektywne wrażenia. W tej ankiecie zagłosujcie na Waszym zdaniem najlepszą propozycję stycznia 2015. Głosujcie nie na gry, w które możecie zagrać (bo np. macie PC, ale konsoli już nie), ale na te, w które CHCIELIBYŚCIE zagrać, gdybyście posiadali daną platformę. Liczy się wyłącznie radość z rozgrywki. Nominowani:

Infamous First Light (PlayStation 4)

The Swapper (PlayStation 4)

Worms Battlegrounds (Xbox One)

D4: Dark Dreams Don't Die (Xbox One)

Star Wars: The Old Republic (PC)

Black Mesa Source (PC)

Hearthstone: Heroes of Warcraft (PC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gier na PC wszystkie grałem albo nadal gram ;) Każdą w swoim gatunku mogę z czystym sercem polecić. Z gier na konsole tylko Infamous First Light mnie zaciekawił i z całą pewnością bym w tę grę zagrał gdybym miał na czym (wyszła może na PS3? :P). Darmowe gry w tym miesiącu na XBox One to jakieś nieporozumienie -.-'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Mesa. Pozostale tytuly mnie nie interesuja za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słabo z wyborem :E jedyna gra jaka by mnie interesowała z wymienionych to Black Mesa którą już ograłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa gra Swery65. Szkoda, że tak mocno Kinect Based, więc pewnie nie trafi na PC. Choć w sumie wydawca to Microsoft, a nie jest to jakiś systemseller, więc może...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie ma dead light i Resident evil HD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tylko Infamous bo reszta nie interesuje mnie/mam/grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko chciałbym zwrócić uwagę, że trochę nie fair jest ze strony autora tego tematu wrzucenie dyskusji tylko i wyłącznie do podforum z grami PC. Nie dość, że jest to już kolejna dyskusja w tym temacie, w której wypowiadają się praktycznie tylko osoby, które dość aktywnie uczestniczą w tym podforum.

Osoby nie odwiedzające tej części forum a mające sporo do powiedzenia o konsolach, grach i być może także trochę o PC a siedzące tylko w tematach o konsolach nie mają pojęcia o toczącej się dyskusji, która z samej nazwy dotyczy kwesti "konsole kontra PC".

Czy tak trudno zostawić link do tej dyskusji w odpowiednich działach, czy tylko zarówno temat jak i dyskusja ma być jednostronna? Nie sądzę, by co gorsza, miała być podstawą do argumentacji jakiejś tam założonej tezy? Czy ankieta jest skierowana tylko i wyłącznie do osób preferujących "jedyną, słuszną" platformę do grania? 

Bo teraz imho lekko wypaczona może być...

 

tak tylko mi się nasunęło...

 

Co do istoty zagadnienia - niestety, wskazane gry są dość miałkie i nijakie, dlatego raczej nie miałbym parcia do żadnej, oprócz First Light. Podobał mi się średni Second Son, podoba mi się także ta sama formuła gry jako Fetch. Fajna, odstresowująca rąbanka z krótką fabułą i dość ciekawą areną, która potrafi przyciągnąć do zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko chciałbym zwrócić uwagę, że trochę nie fair jest ze strony autora tego tematu wrzucenie dyskusji tylko i wyłącznie do podforum z grami PC.

 

Z założenia ten dział miał raczej traktować o grach na wszystkie platformy, jednak wyszło na to że gry konsolowe są tu niemile widziane. Osobiście nawet jako przedstawiciel rasy panów (#mustardrace) nie miałbym nic przeciwko grom konsolowym w tym dziale, jednak czy ma to teraz sens jeśli poszczególne konsole mają swoje działy?

 

Co do tematu - jedyne czego mi brak na PC to Halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z założenia ten dział miał raczej traktować o grach na wszystkie platformy, jednak wyszło na to że gry konsolowe są tu niemile widziane.

Nie zgadzam się, bo tak nie było - coś słabą masz pamięć, bo chyba już tu byłeś. wink.gif

Sam byłem jednym z propagatorów by na tym forum powstało podforum o konsolach - była o to kilka lat temu ankieta i ogromna petycja z wielkim płaczem do administratorów.

W czasach, gdy o grach był tylko ten jeden temat było wieczne żarcie się między sobą i pomieszane z poplątanym, które prowadziło tylko i wyłącznie do spięć.

 

To fakt, że teraz większość gier to multiplatformy ale ze względu na specyfikę podforum gier PC i rozmowach przede wszystkim o technikaliach gier, o ich fabule i odczuciach z przejścia wolę rozmawiać w podforum o konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...