Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mikolaj612

[K] Smartphone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie, chętnie zakupię smartphone do ok. 650zł.

Nie musi być nowy (aczkolwiek mile widziany), w przypadku telefonów używanych najlepiej igła stan (czyt. jako bdb), najlepiej z kompletem akcesoriów.

 

Generalnie interesuje mnie coś klasy (oraz wielkości) Nexusa 4, LG Optimus G (E975), Xperia Z (1gen).

Czyli coś z ekranem o rozdzielczości HD, 2GB RAM-u oraz mile widziany port MHL/Slimport.

 

Telefony muszą być bez simlocka, w przypadku LG na tego typu rzeczy mogę przymknąć oko.

 

Propozycje można składać w temacie, a także na PW//GG: 19612274, dla osób które sprawę chcą obgadać przez telefon takowy podam na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wymagania jak na 650. Sony xperia z nie dostaniej mniej jak 800 900 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z-ke nową kupowałem w październiku roku ubiegłego za 800zł ze stacją dokującą itp. Wielokrotnie w swojej okolicy widziałem też Z (1gen) za ok. 650zł.

Wymagania mam dość typowe, szczególnie, że najbardziej interesują mnie telefony używane, które produkcyjnie mają min. 2 lata.

 

Przekopałem allegro i OLX i w tej cenie można kupić Nexusa 4 oraz LG Optimus G, ale jest tych telefonów niewiele, Xperia Z to telefon jako ostateczny (miałem go już wielokrotnie i mi się przejadł).

Jeśli ktoś ma jakiś inny ciekawy sprzęt to także rozważę jego propozycję, mogą być też telefony z Windows Phone, natomiast nie interesuje mnie żaden iPhone.

 

PS: jako ekran HD mam na myśli coś co osiąga te 265ppi albo najlepiej ok. 300ppi, wcale nie musi to być od razu 5 cali czy więcej, spokojnie może być 4,3.

Z telefonów alternatywnych, gdyby nikt nie miał tego co mnie interesuje przemyślę Moto G, Lumię 735 itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...