Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

osesek

kontunuowanie ściągania pliku po przerwaniu W7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki mały ale upierdliwy problem, otóż po rozłączeniu netu (Aero2 rozłącza co godzinę) nie mogę spowodować kontynuowania ściągania i niestety muszę ściągać od początku. To jest możliwe jak plik ma niewielką wagę, ale jak jest większy to nawet ta godzina nie wystarczy i wcale się nie ściągnie. Wcześniej przed istalacją tego systemu był identyczny system z tej samej płyty i nic nie robiłem z żadnymi ustawieniami a była możliwość kontunuacji. Co jest źle, co zmienić i gdzie żeby było jak chcę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zależy od systemu, tylko od programu do ściągania, i przede wszytkim serwera, czy obsługuje coś takiego - jeśli serwer obsługuje większość programów do ściągania potrafi kontynuować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego na AREO już tak będzie, takie coś wprowadzili masz limit na 60 minut, musisz mieć program do wznawiania pobierania jak np. JDownloader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wcześniej było tak samo, żadne specjalne programy nie były zainstalowane a działało, normalnie z Firefoxa przeglądane stronki i ściągane ze stron, działało wznawianie. A po reinstalce nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Nieźle odklejeni. Zaniżają ocenę tylko przez swoje chore poglądy na główną bohaterkę. 🤣 Dam znaka w piątek. Zamówiłem w ME.
    • https://www.ekwb.com/news/ek-issues-official-statement-acknowledging-past-issues-plans-corrective-actions/ Czyli w sumie nic ciekawego nie napisali, nie podali zadnych terminow  Takie ot korpo lanie wody  
    • Tylko, że Rosję ciągle jeszcze na to stać, aby samodzielnie sobie kupić tą broń z innych krajów tak samo kupić podzespoły potrzebne do produkcji u nich na miejscu. A Ukrainy nie stać, ich sytuacja jest praktycznie w 100% uzależniona od datków, kasiory i broni którą jej da lub nie da zachód i to jeszcze w odpowiedniej ilości.
    • Cześć, Warto się przesiadać? Dodatkowo ile mogę zawołać za ROG Strix RTX 4070ti OC (bez GW)? Wypadłem z obiegu i nie orientuję się w sytuacji. Dzięki za podpowiedzi.
    • Witam mam problem co do zmiany procesora , aktualnie posiadam i3 12100f i chciałbym wymienić go na coś mocniejszego bo mam wrażenie że trochę ogranicza mi kartę grafiki Początkowo chciałem zakupić i5 12600KF(nie będzie kręcona) ale poczytałem trochę odnośnie mojej płyty głównej i może ona mieć problemy z tym procesorem ze względu na sekcję zasilania więc teraz skłaniam się ku i5 12400f ale nie wiem czy to wiele zmieni w stosunku do obecnej i3. Z góry dziękuję za pomoc  Obecna konfiguracja  Gigabyte B660 DS3H DDR4                      Procesor i3 12100f.                                               GPU RX 6700XT                                                    be quiet puree rock slim 2.                                  Cooler master 750w  V2 80+Bronze                                         
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...