Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Logic223

MSI K9A2 Neo-F vs. Asus M3A78-CM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam płyty głównej do mojego pcta, ponieważ stara uległa spaleniu, mój budżet to ok.130-140 zł.Potrzebuje płyty na socket AM2+/AM3, musi do niej pasować AMD Phenom II x4 940 i pamięć operacyjna RAM DDR2 (4 sloty), który z tych dwóch modeli jest lepszy? Czy da rade na tych płytach zrobić nieduże OC? Czy może ktoś poleci mi coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie to i nowa ci niedługo ulegnie spaleniu. Dorzuć ze 40-50zł i kup coś porządniejszego w stulu jakiegoś ASUSA M5A78L-M fakt nie posiada on DDR2 ale trudno jest znaleźć coś sensownego z tym rozwiązaniem bo najzwyczajniej takie konstrukcje są już stare. Ja w tym wypadku polecam się wyposażyć we wspomnianego wcześniej ASUSA i kupić sobie jakieś tanie 4gb ramu 1333mhz. DDR2 dalej można sprzedać dość drogo więc spora część tego co wydasz Ci się zwróci.

 

Link do ww. Asusa

 

Ten podany przez Ciebie Asus nie wygląda źle ale jest zauważalnie starszą konstrukcją i trudno mi to znaleźć na Polskich stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o używanych, nie mówię o nówkach, po za tym mam 4x2GB DDR2 i nie chce ich zmieniać na DDR3 bo mi się to nie będzie kalkulować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...