Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

michallodz

Porównanie dwóch zestawów.

  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. E5200 czy 1000M?

    • E5200
    • 1000M
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Chciałem Was prosić o takie subiektywne, oparte na suchych danych porównanie dwóch kompów.

Mianowicie nr 1 to najtańszy chyba jaki w tamtym czasie udało mi się kupić laptop Lenovo G580 20150, procek Celeron 1000M 2x1.8GHz, ramu dołożyłem i mam teraz 2x2GB 1600MHz no i reszta standard.

A drugi to mój stary poczciwy złomek o parametrach jak w podpisie czyli E5200, 4GB ramu i HD6450.

Wiem że żaden nie powala ale mi tam póki co wystarcza.

Oba są na Win7 32bit.

Chciałem poznać Wasze zdanie na ten temat, który z nich powinien być teoretycznie szybszy, mocniejszy. Bo ja mam różne odczucia ale nie wiem czy nie jestem uprzedzony :D

 

Taki luźny temat na niedziel!:D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybszy i mocniejszy do jakich zastosowań?

 

ps Swoją drogą oba kompy to muły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie muły dla mnie wystarczające :P

Generalnie to ja na komputerze przeglądam neta czasami obejrzę jakiś film i raz na ruski rok zagram w quake live :D

Pytanie brzmi który teoretycznie powinien do tych zastosowań być lepszy a nie czy oba są do dupy czy też nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pomóc. Zadałem niezbędne pytanie. Jak masz się fochać, wywalać jęzora, zamiast normalnie gadać, to cześć. Tobie zależy na info. Nie mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pomóc. Zadałem niezbędne pytanie. Jak masz się fochać, wywalać jęzora, zamiast normalnie gadać, to cześć. Tobie zależy na info. Nie mi.

 

Ale przecież ja Ci na to pytanie odpowiedziałem :D I nie mam 5 lat żeby się 'fochać' ;)

 

Nie rozumiem po co miałbym sprzedawać oba i kupić coś innego. Po 1 jak już wspomniałem mi one wystarczają a po 2 jak bym je sprzedał to bym dostał takie śmieszne pieniądze, że nie kupiłbym nic mocniejszego. No chyba, że używki ale ja używanego sprzętu nie kupuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...