Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ronn!3T

Drukarka do 400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje drukarki do kwoty - ok. 400zł. Nieważne czy atramentowa ("zwykła") czy laserowa. Drukarka do domowego użytku. Ma być solidna, dobra, tania w eksploatacji z możliwością wydruku w kolorze i bezproblemowa.

 

Dziś mój poziom frustracji sięgnął zenitu z moją obecną drukarką HP 2050. Wyszły na mnie zimne poty i dostałem białej gorączki. Ta drukarka to chyba najgorsza jaką kiedykolwiek miałem - często nie czyta zamienników a koszty eksploatacji (wymiany pojemników z tuszem, nawet tych nieoryginalnych często sięgają równowartości samej drukarki). Na Windowsie 8.1 po zainstalowaniu oryginalnych sterowników z strony producenta ciągle miga dioda - awaria pojemnika z tuszem (mimo, że na Win 7 działała), nie chce drukować. Jak tylko przyjdzie nowa to obecną spalę / zniszczę / zakopię (niepotrzebne skreślić). Nie życzę jej nawet najgorszemu wrogowi. Taka drukarka nigdy nie powinna ujrzeć światła dziennego. Wstyd dla HP.

 

Dość OFFtopu. Co polecacie?

 

P.S. Dodam, że niepotrzebne mi bajery typu skaner. Choć jeśli będą to też jakoś specjalnie nie będą mi przeszkadzać. W ciągu ostatnich 2 lat z skanera skorzystałem tylko raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brother DCP-J100. Nawet na oryginałach jest dość tanio... kolor czarny jest na ponad 2000 stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Brothery. Tanie w eksploatacji, niewymagające, dosyć niezawodne. Mój DCP 195C dostaje po dupie najtańszymi tuszami, nieraz się one wylały i zapaćkały - brother na to "phi". DCP J100 powinien dać radę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam brothera, do większości modeli są tanie i dobre zamienniki, ja na swój 152W też nie narzekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...