Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hotpants

Playstation 4 kilka pytan

Rekomendowane odpowiedzi

witam jescze mam jedno pytanko http://allegro.pl/diablo-3-reaper-of-souls-ps4-polski-dubbing-i5002933417.html zwiazane z grami tego typu . 1 pytanie czy jak kupie taka wersje gry diablo np. to czy moge zalozyc sobie nowe konto i grac na swoim czy gram na czyims jak jest w przypadku PC?

2. czy jak zaloze sobie konto na ps4 to glowne. i bede sciagal gry czy musze sie wylogowywac i wlazic na jakies inne konto dolaczone do gry ? czy bede mogl sobie pobrac gre na moje glowne konto?

 

3. czy mozna podlaczyc do ps4 dysk zewnetrzny i instalowac na nim gry.

 

takie mam pytanka bo nie ma sensu kupowac boxowych gier placic duzo wiecej jak mozna w taki sposob kupowac gry ;)

 

i czy ew mozna wymienic dysk 500gb np na 1tb albo 2tb? EW SSD?

 

wart brac ta konsole? http://allegro.pl/konsola-playstation-4-dysk-500gb-pad-dual-shock-4-i4985052684.html do konca nie wiem czy to jest nowka funka czy jakas uzywka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1: Dostajesz konto, na które się logujesz i pobierasz diablo. Ustawiasz w opcjach konsoli jako główną dla tego konta i wtedy możesz już po pobraniu grać na swoim koncie, ale tego konta z allegro nie możesz usunąć, bo stracisz grę.

2: Gra jest przypisana do konta, usunięcie konta = usunięcie prawa do gry. Musisz zalogować się na konto do którego przypisana jest gra żeby ją pobrać.

3: Nie można podłączyć dysku zewnętrznego, ale można wymienić dyski na ssd etc.

 

Co do akucji na dole jest napisane co to jest:

"TOWAR POWYSTAWOWY LUB POKAZACH HANDLOWYCH MOŻE ZAWIERAĆ ZARYSOWANIA CHOĆ NIE MUSI ZASPAKOWANY W ORYGINALNE OPAKOWANIE Z GWARANCJĄ"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktywujesz swoją konsolę jako podstawową (tzw. konto "Master"), dzięki czemu możesz grać i zdobywać trofea na swoim prywatnym profilu. Twoje konto pozostaje aktywne jako główne, nie tracisz wiec dostępu do poprzednio ściągniętych gier. Gra pochodzi z PSN US

Grę udostępniam jednorazowo do pobrania- pozostaje na Twojej konsoli na stałe, lub do momentu wykasowania gry lub profilu, z którego została pobrana. Po wysłaniu danych czekam 24h na aktywację, ale jeśli potrzebujesz więcej czasu- wystarczy napisać o tym w wiadomości.

 

o tego nie rozumiem. jak w ten sposob kupie np 10 gier. i wejde sobie na moje glowne konto to bede widzial te wszystkie gry? i bede mogl wejsc? czy do stane 10 kont? i zeby zagrac w kazda gre bede sie musial logowac? na 10 roznych kont?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 gier = 10 kont i bedziesz musial miec je wszytkie na konsoli, a konsola na tych kontach ma byc ustawiona jako glowna. Jak sie zalogujesz na swoje konto wtedy mozesz grac w te gry etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to moje głowne do PSN mam jedno? i jak chce pograc np w jakas gre to wybieram ja i dopiero w tedy sie loguje? http://ps4life.pl/wp-content/uploads/2013/12/PlayStation-4-menu.jpg cos takiego ze na tym ekrnaie jak sie zaloguje to bede mial do wyboru 10 gier i np wybiore jedna to bede musial sie zalogowac ? na ta gre? czy bedzie tak ze na kazdym koncie bedzie po 1 grze i bede musial sie tak przelogowywac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już dodasz konta z grami, to wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i widzisz wszystkie gry na swoim koncie. Nie musisz się logować na inne konta. Tylko w celu pobrania gry są potrzebne inne konta, później już tylko aby były na konsoli zapisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha i dobry jest taki sposob kupowania gier? w wersji digi? zeby po tanieosci kupowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy, jeśli kupisz grę z możliwością pobrania tylko raz, to w razie awarii dysku, lub konsoli już tej gry nie sciagniesz. Ja. osobiście wolę pudełka, bo mam fizycznie grę w ręku i zawsze mogę ją sprzedac, a konta bez możliwości pobrania ponownie gry nie sprzedasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jescze pytanie do samej konsoli brac ta 1399 nie wiadomo jak dlugo uzywana, co tam robili z nia, czy doplacic 150zl i wzaic nowke? bo sa po 1550zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnie pytanko czy da sie kupic do ps4 jakis adapter wifi? zeby nie ciagac kabla...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież PS4 ma wbudowane wi fi, to adapter nie potrzebny.

 

A i pamiętaj że kupując te gry nabijasz kasę frajerom, ludziom którzy zarobiają na tym nie uczciwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...