Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

qwerty1991

[Zamknięty]Czy warto wymienić monitor?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam aktualnie mam monitor 19 cali hanns-g HX191D jest to typowy "kwadraciak" za 90zl moge miec hanns-g HW191DPB a swoj moge sprzedac za 50zl i doplacic do tego, dlatego pytam czy warto wymienic? bo stary ma 4:3 a nowy 16:10 ,tylko inne rozdziałki dlatego nie wiem czy wymieniac czy nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam aktualnie mam monitor 19 cali hanns-g HX191D jest to typowy "kwadraciak" za 90zl moge miec hanns-g HW191DPB a swoj moge sprzedac za 50zl i doplacic do tego, dlatego pytam czy warto wymienic? bo stary ma 4:3 a nowy 16:10 ,tylko inne rozdziałki dlatego nie wiem czy wymieniac czy nie ma sensu.

Do jakich zastosowań?

Bo na razie wygląda mi to na wymianę padła na padło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewaznie do grania i do neta :D wiem iż nie są to jakies super marki ale za te pieniądze to nie ma co się dziwic, dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewaznie do grania i do neta :D wiem iż nie są to jakies super marki ale za te pieniądze to nie ma co się dziwic, dlatego pytam.

Albo chcesz mieć monitor, albo coś, co pozamiata Ci oczami. Twój wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...