Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

theromanek100

Wirtualna Maszyna - Granie w Hard Truck Apocalypse

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam taką dosyć już starą, jednak bardzo dobrą grę mianowicie Hart Truck Apocalypse. Jednak mam z tą grą problem w postaci crashów :( Próbowałem odpalać we wszystkich trybach zgodności. Najlepiej działał na Windows XP (SP3), jednak po przejściu na drugą mapę podczas ładowania gra wywala ;( Dlatego postanowiłem wykorzystać wirtualną maszynę, aby nie instalować Wina na kompie, tylko na Virtualu. Zrobiłem to przez program Virtualbox, jednak po zainstalowaniu gry i odpaleniu nic się nie dzieje tzn. w menadżerze zadań nie pojawia się żaden proces i ogólnie gra się nie włącza :( Ale chyba wiem dlaczego. W dxdiag w zakładce Display tam gdzie jest Direct3D Acceleration to przycisk podświetla się na szaro i nie mogę kliknąć ;( Czy ktoś pomoże mi rozwiązać mój problem. Wiem że virtuale nie są do grania, ale ta gra nie jest wymagająca i myślę, że by poszła. W ustawieniach maszyny mam zaznaczoną opcję 3D Acceleration. Mo normalny windows 7 x64 Home Premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam virtual nie wspiera akceleracji 3d musisz zainstalować dodatkowo VirtualBox Guest Additions, wtedy będzie 2d i 3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virtual nigdy sobie z 3d nie radził dobrze, w takim wypadku najlepiej stworzyć partycję numer 2 zainstalować xp, windows ma bootmgr, który da wybór systemu, ale nie pamiętam jak to ustawić ( ogólnie jak 7 instalujesz drugą to samo się ustawia ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...