Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zainfekowany

Nie mogę zainstalować sterownika odkarty sieciowej.

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem jakiś wirtualny adapter Tap Window Adapter V9 i inni radzili mi żebym go usunął, bo nie mogłem połączyć się z żadną siecią przez internet.

 

Pobieram sterowniki ze strony producenta mojego laptopa:

http://support.lenovo.com/pl/pl/products/laptops-and-netbooks/lenovo-g-series-laptops/lenovo-g500-notebook

 

 

Miałem jakiś wirtualny adapter Tap Window Adapter V9 i inni radzili mi żebym go usunął, bo nie mogłem połączyć się z żadną siecią przez internet.

 

Instaluje i w menadżerze urządzeń nie pojawia się teraz nic dotyczącego połączenia ethernet, co zrobić?, instaluje i w menadżerze urządzeń nie pojawia się teraz nic dotyczącego połączenia ethernet, co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w menedzerze urządzeń nie ma nic dotyczącego sieci, jest po prostu karta, to wszystko - jeśli przy karcie nie ma żadnych żółtych znaków zapytania, itd, to znaczy jest ok, sterownik zainstalowany - kliknij zreszta prawym na karcie właściwosci, i tam jest zakładka sterownik

 

czy sieć jest ok sprawdza się inaczej - nacisnij win + r, wpisz cmd, i wpisz polecenie

 

ipconfig /all

 

sprawdź, czy przy karcie jest numer ip, bramki, dns, itd - jeśli nie karta jest nieskonfigurowana, sprawdź, czy przy karcie pisze autokonfiguracja tak - jeśli tak coś nie tak z siecią, musisz napisać, jaka to sieć

 

ten wirtualny adapter nie ma znaczenia, to wirtualna karta instalowana przez programy do sieci, np hamachi, do vpn, czyli tzw virtualnej prywatnej sieci, itd - jeśli nie używasz możesz odinstalować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w menedzerze urządzeń nie ma nic dotyczącego sieci, jest po prostu karta, to wszystko

 

 

W menadżerze urządzeń nie ma karty sieciowej o to chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...