Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kukier

[Zamknięty]Karta graficzna GTX 660

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj odłączyłem żeby przeczyścić kartę graficzną jedynie z kurzu (z wierzchu), odłączyłem zasilanie z niej dodatkowe zasilanie. Chciałem sprawdzić swoją kartę zintegrowaną, więc podłączyłem pod jej wejście i fajnie działa. Natomiast następnie podłączyłem swoją Gigabyte GTX 660 ponownie, to nawet wentylatory się nie kręciły i nie robiła się ciepła, jakby prąd do niej nie dochodził. Kartę dedykowaną mam ustawioną w biosie na PEG. Resetowałem CMOS, poprzez wyjęcie baterii i zwarcie tam zworki przy wyłączonym komputerze przez "Go2Bios". Patrzyłem również na drugim wejściu PCI-E i ta sama sytuacja. Teraz jak chcę odpalić panel sterowania Nvidii w panelu sterowania to od razu informacja że przestał działać. Prosiłbym o pomoc, jakieś konkluzje itd. Pozdrawiam

Mój sprzęt :

Intel Core i5-4690K 3.5 GHz BOX +NXZT Havik 120

MSI Z97-G43 GAMING

Gigabyte GTX 660

G.SKILL DDR3 2x4GB 2400MHz CL10 TridentX

OCZ ZS-650W

Asus Xonar DG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym i jak ją czyściłeś? Zasilania i okablowanie wpinasz w pełni? Zasiłka modularna? Może się kabel wysunął z niej? Sam nie wiem...

PSU widzę zwykłe.

Czemu z kurzu czyściłeś spytam jeszcze? Działo się coś, czy tak z siebie sam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje, to masz za mocny chwyt i uwaliłeś w jakiś magiczny sposób kartę. Sprawdź ją w innym komputerze jak będzie możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega tak kartę przeszczotkował, że kilka elementów drobnych na dywan poszło. Ale on miał okoliczności łagodzące(gul gul) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę wentylatory się zakurzyły więc je przeczyściłem je tylko "przedmuchiwając". Także nic nie powinno się stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...